Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Když Karel chytne raka ... pokud chcete viděl božského Káju jak si ševelí slovensky a asi napoled mrkněte na to a už se k tomu nevracejte

Prezident Blaník (2018)

příště mám jasno Blaník na hrad !!!!! Konečně po dlouhé době český film co se poved a dokonce i vulgarita Tondy Blaníka mi nevadí ,protože to k němu sedí

Muzzikanti (2017) odpad!

Viděl jsem hodně .... od Sharktopuse až po Žraločí tornádo 3 ,ale toto těmto uměleckým dílům nesahá ani po paty :) Vážně co je na tom dobrého ??? Asi tak kamera,Jarek Nohavica a to je vše ..... Děj totálně zmaten (nebo mi to uniklo),neboť jsem se při vší té kráse na polonahé dorostenky zapoměl soustředit.Dialogy mají lepší i ochotníci v jejich hrách a herecký koncert pana Šišky mi připomíná jeho moderování hitů na Šlágru ..... Ovšem korunu všemu dodává závěrečná epochální pecka v podání Dejdara (ten bere všechno v poslední době) a hitmakerů Duo Jamaha.... Kdo se chce podívat na rajcovní holčiny tak jo ,ale to už jsou myslím i kvalitnější filmy pro dospělé

Špindl (2017) odpad!

Film kde se řeší kdo si s kým a kdy zaš..ká to je vše. Film o ničem ,nenadchne.Popravdě jsem rád ,že jsem ženě řekl že na to do kina nepůjdu,vyhodit 150 korun můžu i za jiné lepší věci.Vidět onanovat Emila Nádeníčka u německého pornočasáku je fakt pecka a je to stěžejní scéna celéhovelkolepého filmu a možná je i nejlépe natočená :D

Anděl Páně 2 (2016)

Po dlouhé době konečně zase pravá česká pohádka,byl jsem v kině a bavil se každý jak děti tak dospěláci ;) Po letošním hnoji a zrůdnostech co vyprodukovala na Vánoce čt je tahle věc jako jediná růže mezi trním.Opravdu důstojné pokračování prvního dílu

Buchty a klobásy (2016)

Epochální zvěrstvo a to myslím jen v tom nejlepším slova smyslu . Pokud milujete seriály jako South Park nebo třeba Lucky Louie tak je to filmeček přímo pro vás . Perverzní humor,plno sprosťáren a narážek na vyznání jakékoliv víry . Finální sex scéna je prosté a čiré peklo u kterého jsem se neudržel a vybuchnul smíchy

Deadpool (2016)

Konečně parádní film podle komiksu ,bavil jsem se od začátku do konce .Tohle je role pro Ryana Reynoldse jako dělaná .Pokud bude druhý díl a pevně v to doufám ,tak bude těžké se vyrovnat tomuto prvnímu.Za mě jasná jednička mezi komiksáky ,kterých se v posledních letech točí až až

Decibely lásky (2016) odpad!

Film který je naprosto zbytečný.Pokud někdo není fanatický fanoušek Michala Davida nebo Viktorie Plzeň tak nevím proč by tohle bezduchou slátaninu měl zapotřebí sledovat. Herecký amatérismus je fascinující a dialogy o h... Tohle dílo se dá sledovat leda po rozsáhlé lobotomii mozku.Pánové a dámy zlatej tupej Discopříběh to bylo o něčem

Lída Baarová (2016)

člověk se těšil ,že to bude velkolepej film a pokud možno i pravdivej.Posléze natěšen vše zkoukne a je zhnusen ,prosím pane Renč tohle už nikdy víc.Bohužel kdyby si aspoň někdo dal práci a poskládal si fakta bylo by to zase o něčem jiném,mohl to být opravdu životopisný film ;) Jediné plus je a to bude tím že jsem muž Táňa Pauhofová (a to asi jen proto že se mi líbí ), Pavel Kříž občas opravdu připomíná vůdce ale stále je to Štěpán Šafránek takže je to místy velmi směšné,Karl Markovics jako Goebbels ,zahráno skvěle ovšem podoba není žádná.Snad jen asi Martin Huba ukazuje že je opravdu dobrý československý herec . Závěrem říkám že jsem zklamán ,přece jen příběh Lídy Baarové má navíc a má předpoklad stát se úspěšným světovým hitem ,velká smůla že se ho chopil někdo kdo to dokázal takhle pohnojit