Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Když Karel chytne raka ... pokud chcete viděl božského Káju jak si ševelí slovensky a asi napoled mrkněte na to a už se k tomu nevracejte

Kráska v nesnázích (2006)

Film na který se hodí kouknout ,ovšem asi mi tam nejvíc vadí pan Abrhám , příjde mi že jeho herectví se do tohoto snímku nehodí.Takový Jiří Schmitzer v roli úchelného strejdy Ríši je geniální , ten člověk tomu dal vše ...škoda že jeho postava tam není více

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

doteď si říkám : Bolku proč ?? Možná nápad dobrej ,ale chybí tomu takovej ten šmrnc a odpich jako v prvním dílu ,možná i uchopení režisérského amatéra Sedláčka tomu pomohlo, že to nedosahuje kvaliti jedničky ani ze čtvrtiny

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

U nás na Moravě jasnej kult a legenda.Neznám nikoho kdo by si nepamatoval ani jednu hlášku z tohoto filmu,pokud ale pomineme veškereou legraci a alkoholové opojení ,má snímek i hlubší význam ,který se moc ale nerozvíjel

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Prasodlak tak to mě dostalo do kolen a málem ze mě šel nedělní oběd spodem :) Nechápu co vše se dá ještě vymyslet

O zapomnětlivém černokněžníkovi (1990)

pohádka o ničem ,ale jediné co za něco stojí je Karel heřmánek , tomu vážně věřím že je černokněžník . On by měl těch zlejch postav dostat více jelikož mu to vážně sedí vzpomeňte na lucifera z pohádky S čerty nejsou žerty

Špindl (2017) odpad!

Film kde se řeší kdo si s kým a kdy zaš..ká to je vše. Film o ničem ,nenadchne.Popravdě jsem rád ,že jsem ženě řekl že na to do kina nepůjdu,vyhodit 150 korun můžu i za jiné lepší věci.Vidět onanovat Emila Nádeníčka u německého pornočasáku je fakt pecka a je to stěžejní scéna celéhovelkolepého filmu a možná je i nejlépe natočená :D

Prezident Blaník (2018)

příště mám jasno Blaník na hrad !!!!! Konečně po dlouhé době český film co se poved a dokonce i vulgarita Tondy Blaníka mi nevadí ,protože to k němu sedí