Světová válka Z (2013)

"Mother Nature is a serial killer. And she loves disguising her weaknesses as strength. She bitch."

Útok na Bílý dům (2013)

Biely dom so sebou mrskol uz druhykrat v priebehu par mesiacov a dufam, ze tato americka paranoja uz bola posledna. Po nasratom Korejcovi pre zmenu uradoval vnutorny skodca, ale slova "USA", "prezident", "svetovy mier" sa vyskytovali s rovnakou intenzitou. Zase islo o len o to, zadat kody pre nesmtelnost a nekonecnu municiu pre spasitela "USA" a zadat kody nuklearnych zbrani pre uspokojenie "teroristu" pricom A > B, takze slava, prezident prezil! Co tam po stovkach postrielanych pesiakov...Po tychto dvoch instruktaznych filmoch uz obsadim biely dom aj s 1203kou, alebo aspon Grasalkovicov palac :)

Pot a krev (2013)

Cakal som inspirujuci fitness film, co ako tak splnalo prvych 10 min, no potom som uz len sklonoval wtf v roznych podobach :D Este v polovici filmu som naivne dufal, ze sa Lugo zobudi z nejakeho mokreho sna, ale potom si hovorim, ze ved to kurva celkom funguje, tak ako to je. Jednoducho ale originalne vyskladane charaktery, velmi vtipne absurdne situacie a dialogy davaju filmu jedinecny styl. 3* tak davam len preto, ze som isiel na uplne iny film :) Na druhe pozretie pojdem ako na ciernu komediu za 4* ;)

Co všechno věděla Maisie (2012)

Emócie z toho liezli na všetky strany. Súhlas, J.Moore ako nejaká egocentrická rocková speváčka ktorej sa páčia "bubny v pozadí" bola úplne mimo misu.

Wolverine (2013)

oddychova sonda do japonskej kultury...wolverline bojuje nielen s nou, s ninjami, ale aj s vlastnou ne/mrtelnostou za staleho zaujmu sexy aziatiek...3D efekty potesili, az na bojovu scenu na pohrebe z ktorej boleli oci + nezmyselna dokrutka po titulkoch!?

Nevědomí (2013)

Hadam od Matrixu (1!) som nevidel sci-fi, ktore by bolo natolko svojske a originalne stylom, grafikou a hlavne napadom a velmi vkusnym designom. Som presvedceny, ze tato zdanliva inspiracia nebola cisto nahodna, ale vysledny efekt je viac ako uspokojivy!

Pád Bílého domu (2013)

Dialogy v tomto propagacnom filme by som zjednodusil na: "USA, USA"..."USA?"..."USA, prezident?"..."Prezident, USA, USA!". Tiez do grafiky by som pridal nabiehanie score a experience za kazdu stovku zabitych civilistov a vojakov + bonusy za komba. A mohli ukazat ako "Zerard" na zaciatku filmu zadava kody pre nesmrtelnost a nekonecnu municiu IDDQD - IDKFA...

Crazy Joe (2013)

Na zarasteneho bezdaka Stathama letia krasne bezdacky... Na oholeneho bohateho Stathama letia dokonca aj mnisky... A ked je k tomu este byvaly elitny vojak, nikto nema sancu odolat :)

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Podarena akcia. Cakat od tohoto snimku viac sa hadam ani nedalo...Zaujimalo by ma, kedy stiha Dwayne fitko pri tohtorocnej produkcii filmov :)

Trans (2013)

Rosario Dawson ma dostala do tranzu! Sokujuce, extaticke, sexy. U mna bez hanby prekvapenie roka! 5*