Táta XXXL (2008) (TV film)

Průměrný dokument o nadprůměrných MCfrankensteinech.. Mně osobně to přišlo jako ze sci-fi...Teda ale když jsem viděl jak máma cpe šestiměsíční dítě burgrem, tak se asi sen stane skutečností a třeba i takovou vobludu potkám u nás v Jaroměři..to bude Amerika.!!!

Paranormal Activity (2007)

Jeden z nejděsivějších hororů co jsem za poslední léta viděl. Nic mě nestrhne tak jako neviditelný duchové či démoni, dobývající se na svět živých. Vražedný úchyláci a smrtíci potvory už začínají bejt ohraný, a tenhle až na pár vyjímek dokonalej kousek mě přesvědčil, že se lze u dnešních hororu ještě bát.

Smlouva s ďáblem (2000)

Nemám moc rád Brendana F., ale tady jsem se nechal unášet jeho ďábelsky vytvořenýma podobama.. hlavně blbej basketbalista s malým vocasem byl super :)

Addamsova rodina 2 (1993)

Zdálo se mi, že oproti jedničce ve filmu padlo více hlášek, a taky zde bylo možno více vychutnat skvělých hereckých výkonnů Christiny Ricci(malá ďáblice Wednesday). Jinak stejná "černá" prča :))

Těžko ho zabít (1990)

Jeden z nejlepších Segalových kousků.. V mládí zkouknuto 1000krát. A jsem rád, že když si to pustím dnes, že se bavím stejně..

Pařba ve Vegas (2009)

Hihihi, hahaha. Tohle že byla komedie roku?? Standardní teen humor a nic víc. Neříkám, zasmál jsem se, ale taky jsem se ke konci pěkně nudil.

Addamsova rodina (1991)

Tohle bylo moje první setkání s podivnou rodinkou. Nemůžu říct, že jsem se neustále řezal smíchy, ale celkové pojetí je opravdu humorné, teda hlavně herci a jejich kostýmy.

Zombieland (2009)

Nečekal jsem, že mě zombíci v něčem můžou překvapit..a stačilo to jen stříknout špetkou vtipu..když chcete vypnout kedlub a zasmát se americkým občanům s lidskejma nohama v hubě a pumpičkou u hlavy, tak je to pro vás akorát ušitý.

Prohnilí (1984)

Super humor, se super hercema. Výsledek je jasný, parádní podívaná s úsměvem na rtech..Co víc si přát.

Náhradníci (2009)

Škoda, škoda... Bejt to víc proracovaný, máme na světě další slušný sci-fi...ale i tak se to dalo...