Tělo jako důkaz (2002) (seriál)

Keď som včera videla, že istý príbeh bol až na fotografie páchateľov a obetí a niektoré scény "obkreslený" z inej, podobnej relácie, hodnotenie ide rapídne dole.. Len sa pýtam, kto opisuje od koho? 1*

Jeruzalém: Brána do pekel (2015)

Jeden z tých skoro hororov, pri ktorých treba vypnúť mozog a potom to pôjde. Prostredie Jeruzalema dobré, nápad s inteligentnými okuliarmi dobrý, na jeden krát celkom ušlo. 3*

Room (2015)

Tak som si povedala, že nebudem Izbu hodnotiť hneď, skúsim dať čas pocitom.. Bohužiaľ, ak to nie je láska na prvý pohľad, pre mňa to láska nikdy nebude. Vynikajúco "spravený" útek, to som až nedýchala a.. A nič viac. Dve hodiny patetického klišé podfarbeného srdcervúcou muzikou. A pravdou je, že ma hlavné postavy nesmierne iritovali, vôbec som necítila ľútosť, až mi bolo trápne zo seba samej, že niečo vo mne nefunguje správne.. Neviem, čo na tom je na Oscara, jedine ak paradoxne nenominovaný malý Trembley, objektívne bol jeho výkon exceletný.. Videla som, nepáčilo sa mi to, stačí. 3*

Piráti silnic: opět v akci (2008) (pořad)

Od malička vychovaní a učení k nebetyčnému sebavedomiu, čo na tom, že väčšina z nich má IQ kostolného zvona. Sa človek ani nemôže diviť, že vznikajú takéto relácie, amerika je úrodná pôda.. Ooo say, can you see, by the dawn’s early light..... 1*

Les sebevrahů (2016)

Jedna ale že "fakmííí" lakačka horor nerobí.. Bohužiaľ. Ale že raz sa do Japonska pôjdem pozrieť, to je na betón. 1*

Piráti silnic (2007) (pořad)

"Prečo ste dolu tým kopcom išli rýchlejšie, než je povolená rýchlosť?" - "To ja nie, to gravitácia" alebo "Prečo ste ma zastavili?" - "Lebo ste v obytnej zóne a išli ste veľmi rýchlo" - "No dobre, ale prečo ste ma zastavili?" - "Pani, no prekročili ste povolenú rýchlosť" - "Ale to nie je fér, ja neviem, prečo ste ma zastavili..".. Divím sa tým policajtom, že nevytiahnu zbraň... :D 3*

Spotlight (2015)

Tento film by si mali pozrieť všetci pseudonovinárski kokoti z Markízy, JOJky, Nového Času, Blesku etc.. Parádny film o tom, čo vieme všetci, podložený faktami, s primeranou a hlavne etickou dávkou ohľaduplnosti voči obetiam. Čo mi trochu chýbalo a prečo nie na plný počet, je emočná plochosť, aspoň raz mi mohlo oko zvlhnúť, či..? 4*

Die Tür (2009)

Veľká škoda, že v záplave amerických splaškov človek ľahko prehliadne dobrotu, akou je Die Tür. Mikkelsen je fatálne charizmatický, hrá to s nepredstieranou ľahkosťou a pridávam za neho o hviezdu viac. 4*