Cena za slávu (2014)

..a dodnes neviem, čo to malo byť. Pointa??? Dlhé čakanie na nič. 1* za masaker s činkou.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Vždy si to rada zopakujem. Je to milé, pravdivé, miestami úprimné, Gosling bez trička je že "na dobrú noc", dala by som aj 5, no ten americký záver to pochoval. 4*

Nedotknutelní (2011)

Po tomto filme som omladla o 10 rokov, tak blahodarné účinky na duševný stav má. Chémia medzi hercami je dokonalá, vtipy a hlášky neopakovateľné. 5* (a dala by som aj 10!)

Lucy (2014)

Miestami som bola vo vytržení, ale škoda, že iba miestami.. A to vtedy, keď sa to netočilo okolo vygooglených blábolov o potenciálnych možnostiach človeka vzhľadom na % / schopnosti. A Skarletke ten výraz Terminátora ani trochu nepristane. 2*

Diktátor (2012)

Videné asi 10x .. :D Sacha stiera hranice medzi brilantnou iróniou a retardovaným humorom.

Světová válka Z (2013)

Keen on zombies!!! <3 A tak to má byť. Od začiatku do konca akcia, napätie, Brad s mastnými vlasmi.. Keď sa zombíci liapali na múry v Izraeli, tak som mala normálne apnoické pauzy!! 5*

Skyfall (2012)

Keď Bondovka začína až od 80.minúty. Javier je BOH. 4*

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Slušný návrat, síce už nebaví tak ako v 90.rokoch, ale zopár ozaj kvalitných močopudných scén sa nájde. 3*

38 (2014)

Keď sa internetové portály začali plniť správami o páde lietadla v Jarosvli a o smrti Paľa Demitru, volala som mame s plačom, ani rozprávať som nedokázala. Pre mňa to bol jeden z najcharizmatickejších chlapov a takto zvladnutý dokument, kde sa strieda humor s momentami ticha, zábavný, roztomilý, smutný - to je pocta akú si Paľo zaslúžil. 5*