Penelope (2006)

Romantická klasika. 4 hvězdy jsou v tomto případě těžce subjektivní, možná by zasloužila Penelope 3, ale mně to bavilo. Hudba, děj, vnitřní myšlenka i chemie mezi herci. Povedené!

Rozpolcený (2016)

Shyamalan vždy neumí odhadnout hranici mezi blbinou... ale tady děj perfektně odhadl. James McAvoy by si zasloužil za tuto roli metál!

Jurský svět (2015)

Jurský park bude mít vždy své kouzlo. Stal se popkulturní klasikou a to oprávněně. Nicméně toto je snad ještě lepší. Tvůrci začali stavět na perfektních základech a vznikl perfektní film!

Insidious 2 (2013)

Je tenká hranice mezi dobrým dějem a blbostí, ale James Wan to umí ukočírovat a dát domu správný směr a logicky poskládat scény. Také velké díky za Patricka Wilsona, který tu fantasticky dokazuje, že umí zahrát dokonale i odpornou postavu!

Insidious (2010)

Už jsem to řekla a řeknu to znovu. Horor od Jamese Wana jako režiséra prostě nezklame. Jak přestane sérii režírovat, kvalita klesá. Ale od něj je to top!

V zajetí démonů (2013)

James Wan jako režisér + horor = úspěch. On je skutečný mistr hororu. Děj logický, fantasticky graduje, správně děsí, super zvuk i hudba, úžasné obsazení!

Aquaman (2018)

Je mi líto, Jamese Wana miluju, ale toto je hořké zklamání. Děj i vtipy těžce předvídatelné. Nebýt skvělého obsazení, tak to ani nedokoukám. Postavy nedostatečně propracované. Opravdu mě to nenadchlo.

Doktor Strange (2016)

Musím říct, že příběh je super, děj plyne, má to logiku, prostě se na to hezky dívá. Co ovšem nesmím zapomenout je, že takhle jsem se z tohoto světa nasmála jen u Strážců Galaxie. Ani u Avengers jsem se nepobavila tak hezky jako u tohohle filmu.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Sice dávám 5 hvězdiček, ale není to úplně upřímné. Nemám ráda westerny. Ale obsazení bylo excelentní. A co se děje týče, velkou váhu tomu dává to, že je to podle "skutečné události". Způsob zpracování se mi také líbil. Myslím, že jt o skutečně nejlepší western, jaký jsme viděla(nepočítáme-li Limonádového Joe).

Zlodějka knih (2013)

Senzační film. Já se teda na tuhle tématiku moc koukat nemůžu, ale i tak jsem to vykoukala a moc mě to nadchlo. Krásný děj, realistický. Výborně natočeno. A má to jednoho z nejzvláštnějších vypravěčů, co si ve všech filmech vzpomínám... :)