Pařba v Bangkoku (2011)

Opakovaný vtip...Znáte to. Ale Mike Tyson teda zaválel :D

Plastic Bag (2009)

Nádherné vyobrazení krás Země, jež jsou zahlcovány lidskými výtvory, s kterými si "naše" planeta není schopna poradit. Nesmrtelnost sáčku by v nás měla probudit jistý zájem o ekologii, alespoň se v nás takový pocit snaží vyvolat. A to podání podkreslené famózní hudbou a vynikajícím přednesempana Herzoga. Jednoduše: Krása. (Ne ta Americká krása ;) )

Muži v naději (2011)

Lehce eticky pohoršující, prvoplánový film, který ovšem svým vtipem v podání dua Bolka a Macháčka v žádném případě neurazí. Zasmál jsem se jako dlouho ne u českého filmu.

Muž, který obešel svět (2009)

Procházka Roberta Carlyla po krásách Skotska s vyprávěním o jedné z nejznámější whisky světa ve Vás vzbudí chuť dát si jednoho panáčka.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Vůně benzínu a spálených gum říznutá hromadou svalů Vina a Dwayne. Film s pořádnýma koulema.

8. míle (2002)

Eminem je překvapivě dobrej herec a docela příjemně mě překvapilo, že akademici dali hlavní skladbě Oscara.

Špatnej polda (2009)

Jeden z lepších Cageových filmů, kdy mu postava sedla na výbornou a nebýt něj, tak film nemá ani zdaleka takovou šťávu.

Soumrak mrtvých (2004)

V hospodě je prostě nejlíp :D A to likvidováního vrchního do rytmu Dont stop me now byla perlička.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Břitké, nenápadné. Většina vtipných scén vyčerpána již v traileru a duo Pegg & Frost zrovna nezářilo jako v Jednotce příliš rychlého nasazení. Paul je filmem na jeden večer a poté upadne v zapomnění dějin...