Blanka Matragi (2024) (TV film)

Ja nemam slov. Krasny a citlive natoceny dokument o krasne a silne ženě. Jeji tvoreni a talent ji v dobrem zavidim a moc preji...je neuveritelne sikovna..a zcela se ztotoznuji s tim, co napsala na konci dokumentu. Mam to uplne stejne. Jen nemam jeji nadani. Smekam.

Iveta - Na tom záleží (2023) (epizoda)

Po propadáku 2. dílu... trošku zlepšení... ale stále mi přijde, že se to scénaristé snaží natáhnout jako gumu...trochu vzrůša přinesou rodiče... otec mi kupodivu sedí... protožře mi přijde, že je nohama na zemi v tom šíleném "snu". Hajzla Štaidla všichni známe. Totéž génius Svoboda. V 80. letech jsem mezi těmi zvratky vyrostla... Poblila bych se ze Štajdlů, ze Svobodů i Janečků lidsky. Bony vole... ale vyšší level. Naivní Iveta neměla mezi nimi šanci.

Iveta - Smím dál (2023) (epizoda)

cekala jsem svižnější tempo... jako v první sérii, bohužel, první díl druhé série - nudná tahanice... jako kdyby chvílemi scénárista usnul...

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Nuda v Brne. Bez deje.. sahodlouhe strileci a mlatici sceny. Zcela zbytecny film s oddosobnelym Reevsem...🤦‍♀️

Když se Seina vylije z břehů (2023) (TV film) odpad!

Den co den propaganda mainstreemu o nestesti... zaplave, katastrofe... predikce, ktera nema zadne opodstatnění, krome toho, ze udajne "jednou za 100 let prijde velka voda!". Copak jsme ve stredoveku, ze zakladame dokumenty na vesteni!?? Jak dlouho budete manipulovat s lidmi? 😏

Mengele mi říkal prosím (2023) (TV film)

Moc pekne natocene. Smutne, ze se historie zase opakuje. K cemu vede tupost davu. 😔

Nech svět světem (2023)

Tak to byla síla, pratele! 👍 A jestli nekdo nepochopil ten konec... tak je to typicky honic a konzument😁. A prave kvuli takovym se nam drive ci pozdeji prihodi prave tento úžasný filmik nazivo. 😉 Normalne bych dala 80%... ale potrebuji s honicem srovnat skore kvuli lepsi osvete!😁

Pěkně daleko (2023)

za mě 50% .. celkem příjemná, chvílemi nudná oddechovka s krásnými výhledy z ostrova. Nesmí chybět naprosto zbytečně zmíněná - dcera lesba. Netflix nezklamal! :D

Pohlreichův souboj restaurací (2023) (pořad)

Ja mam proste pocit, ale to je pouze muj nazor, ze uz me ta umelecka dila na taliri nebavi. Vsichni se za necim honi, vse je hekticke, v podstate z pripravy jidel diky rychlemu strihu nic nemame. Nuda.