Top Gun: Maverick (2022)

Sakra už je to 10 najlepší film v histórii kinematografie a ja len nechápem prečo je to skutočne tak dobré. Škoda niečo písať fakt sa mi to skurvene páčilo pecka a neuveriteľný hit a blockbuster tohto roku !!!Tom Cruise nestarne je proste frajer od svojho egá z prvého dielu prešiel veľkú cestu a dokazuje že je jedným z najlepších hercov súčastnosti a možno aj storočia. Skutočne skvelá práca. Odkaz Tonyho Scotta je nezmazatelny a sám režisér sa určite z filmového neba spokojne usmieva.

Playtime (1967)

(1001)  Až po treťom zhliadnutí považujem tento Tatiho film za najlepší s pánom Hulotom. Ani nie tak vtipný,ako skôr dramatický dokonca aj na konci trochu smutný. Film ktorý u divákov prepadol a Tatiho skoro zničil finančne. Až po rokoch vidieť jeho kvalitu v podstate odkaz na Chaplinovu Modernú dobu trochu inak.

Noc a mlha (1956)

(1001)  Hodnotenie je skôr za to aké hrôzy som videl nie je to kvôli tomu žeby som sa bavil. Určite nikdy na toto nezabudnem človek je najhorši tvor na Zemi !!

Krvavá paní (1980)

Najkrajšie,najlepšie,ešte aj mestami zábavné a hlavne smutné spracovanie príbehu  o Čachtickej krvavej grofke Bathory. Škoda že Kubal natočil len dva celovečerné animaky.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Pre mňa jasný plný počet hlavne kvúli starým príbehom tie nové ani nepočítam

Alf - Alfovy výjimečné Vánoce: část 1. (1987) (epizoda)

Tu treba zabudnúť na zábavu nič smutnejšieho a dojímavejšieho som dlho nevidel proste tento diel ma vždy dojal k slzám už v mladých časoch aj dodnes je strašne depresívny a smutný

Alf - Alfovy výjimečné Vánoce: část 2. (1987) (epizoda)

Třicet případů majora Zemana - Studna (1978) (epizoda)

Absolútne nezabudnuteľná a skoro až hororová časť kde starý Brúna ma mátal vo snoch už od detstva. Dodnes sa z najlepšieho dielu série vznáša strach a vrýva sa pod kožu.

Poslední rodina (2016)

Nič depresivnejsie som už dávnejšie nevidel. Veľmi silná dráma aj som sa trochu pousmial ale moc málo.