Odříznutí (2018)

Překombinovaná absurdní slátanina...

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Film absolutně bez děje, dokonce ani pověstné Tarantinovské kecačky v něm nejsou, nebýt poslední závěrečné scény dal bych 2 hvězdy, takhle tři a to s odřenýma ušima.

Angry Birds ve filmu 2 (2019)

Oproti jedničce naprostý propadák. Od jedničky jsem opravdu nic nečekal a nakonec jsem se i párkrát zasmál. U dvojky jsem se nezasmál snad ani jednou.

The Haunting (2018) (seriál)

Hororu je v tom tak 5%, zbytek se člověk musí koukat na příběhy bezcenných členů rodiny a bohužel se točí kolem romancí dámské části. Knihu i scénář napsalo zjevně víc žen než mužů a taky se to notně projevilo. Ztráta času asi už to ani nedokoukám.

Iron Fist - Season 2 (2018) (série)

Druhá série je absolutní tragédie, oproti té první, která sama o sobě také nebyla nějaké velké terno se tu vytratilo veškeré mystično. Ironfist zde bojuje pouze z řadovým plebsem a s trpaslíkem z dětství, nuda, nuda a zase nuda.

Star Trek: Discovery (2017) (seriál)

Ač jsem fanoušek ST tak tahle série mě rozhodně neoslnila. Většina zápletek už byla ve starších sériích. Cpaní na sílu dnešní multikulty a homotrendy rozhodně Star Treku nesluší. A pokud jde o sporový pohon no tak to je opravdu už jen sázka na debilitu dnešních diváků..

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Velký očekávání přináší velký zklamání.... Nemastný, neslaný, člověk si nenajde nikoho kdo by se mu líbil a ten konec to je taky ubohost. Nejhorší SW film.

Toni Erdmann (2016)

Na čtyři hvězdy to není ani náhodou, ale 2x jsem se nemohl přestat smát až mi slzy tekly.