Příchozí (2016)

Dvě hodiny nudy a totální zklamání!

Gomora (2014) (seriál)

Po zhlédnutí 1. série můžu konstatovat, že to má svoje kouzlo. I když zase na druhou stranu značně utrpěla moje představa mafiánů. Jako 60 kilové přismahlé buzny s naušničkama co se furt ocicmávaj jsem si je teda nepředstavoval.

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Rozhodně se považuju za scifi fanouška. Mám rád v podstatě všechny známé scify seriály i filmy. Bohužel o Galactice tohle říct nemůžu. Spousta nelogičností, umaštění a nesympatičtí herci, prázdný vesmír, to je to co mi na tomhle seriálu vadí asi nejvíc.

Gotham (2014) (seriál)

Seriál vcelku překvapil a to pozitivně. Nebýt cat woman, která vypadá jak sousedovic bulteriér tak bych neměl výhrady ani k obsazeným hercům.

Need for Speed (2014)

3 poznatky o filmu: 1) ve filmu hrají pouze pygmejové do 150cm! 2) film je totální sračka pro teenagerovský bezmozky! 3) film je totálně zbytečný počin!

Temné lesy (2003) odpad!

Sračka! Jestli jste normálnější než místní pitomci tak se na to ani nekoukejte, je to totální ztráta vašeho a bohužel i mého času.

Jack a obři (2013) odpad!

Hnusný herci, 100x omletej příběh tak to je Jack a obři...

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Jen debil by mohl tomuto seriálu dát míň jak 5 hvězd!

Skyfall (2012)

Oproti minulým dílům zklamání. Akčních scén je poskromnu, režisér se rýpá v Bondově minulosti, dělá z něho obyčejného člověka, který má problém s chlastem a nezvládá střelbu natož svoje tělo. O propracovaných bojových scénách si můžeme nechat jen zdát, nějaké tu sice jsou, ale buď nepřehledné nebo vyložené směšné (scéna uškrcení protivníka jednou nohou pod vodou mě vyloženě pobavila).Hlavní záporák je k smíchu i k pláči zároveň.