Harry Brown (2009)

Pěknejch filmů je neska jako šafránu, tenhle je jedním z nich. Navíc obsahuje největšího vysmažence filmovýho plátna...

Van Helsing (2004)

Velkolepá triková podívaná, kurevsky sexy Kate Beckinsale, ale to je tak vše. Scénář béčko, děj béčko, hlavní záporák bez koulí, klasická rodinná popcornová jízda, nenadchne a neurazí.

Terkel má problém (2004)

Nebylo to tak zlý, zezačátku bída ale pak se to rozjelo. Marek Eben nemá chybu!

Invictus: Neporažený (2009)

Kurva ten Clint se s tim režírovánim uplně utrh ze řetězu, ale jde mu to kurva!

Henry: Portrét masového vraha (1986)

Zas tk šokující to nebylo, ale dávám 3 hvězdy za syrovost a autentičnost, to mam rád. Othys je ujetej nadrženec s patřičnym zjevem, dobře zahranej. Scéna přepadení rodiny se očividně inspirovala u Mechanického pomeranče. Pěkná je taky pasáž u šmelináře s elektronikou. Určitě nelituji 50 korun za dvd v sámošce:-)

Slečna zamilovaná (2009)

Zajímalo by mě, kterej zkurvenej kretén vypípal sprostý slova u bonusu "Angus rant" ten japončík má boží hlášky! Vypadáš jak shnilý mango, sem se málem pochcal.

Zrození šampióna (2009)

Zas tak v prdeli bych z toho nebyl, řekl bych řadová anti race člověčinka. Ale sexy tělo Sandry Bullock, z toho dělá koukatelnou záležitost. Tahle kunda zraje jako víno a řekl bych, že v tomhle filmu jí to sekne vubec nejvíc.

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál)

Ještě větší trapárna než původní série, bleju a tvůrce týhle sračky bych nechal veřejně zmrskat. Copak už neska neuměj natočit pořádnej seriál?

Big Lebowski (1998)

Jeff Bridges řekl bych ve své životní roli. "Dám si tu trávu" . Filmy bratří Coenů já prostě můžu:-)