Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (2006)

Asi nejslabší film s Willem Ferrellem. Vtipy nebyly moc vtipný, herci taky nic moc ( Cohen to zachraňoval ), z Reillyho se mi dělalo až zle a bylo to zbytečně dlouhé. Jinak líbily se mi závody, ty byly skvěle natočené.

My dva a křen (2006)

Výborný Owen Wilson. Jinak je to celkem příjemný film, nenudil jsem se, ale nejspíš na tohle dílko rychle zapomenu. Ale ten Owen tady hrál fakt skvěle.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Nemá to jen podobný název, je to totiž téměř stejná sračka jako Hele vole, kde mám káru....

Ledově ostří (2007)

Já toho Ferrella prostě zbožňuju :) Pro mě je to v současnosti král komiků. Jinak film dobrý, líbily se my hlavně herecké výkony, které to celé docela zachránily.

Tlustý Albert (2004)

Strašná blbost, ale líbily se mi ty kostýmy.

Avatar (2009)

Avatar je efektně a skvěle natočená pohádka pro děti. Kde jsou ty časy Terminátora..... Měl jsem z Avatar dojem, že Cameron se tu snaží pouze o tu technickou stránku filmu a příběh byl pro něj nejspíš vedlejší. Místy je trapný, často je kýčovitý a není zde žádný moment, nebo věta, která by vás donutila přemýšlet. Je to škoda, protože potenciál má Avatar velký. A jestli vyhraje Oskara za nejlepší film tak přestávám uznávat a respektovat názory Amerických akademiků, protože ti nejspíš nedokáží poznat skutečně skvělý film se vším všudy a ne jen sledovat kolik film utržil v kinech a jak je velkolepý. A jestli se tak skutečně stane, tak udílení Oskarů bude pro mě naprosto komerční záležitost a ne oslava nejlepších filmů daného roku.

Pařba ve Vegas (2009)

Moc nezaujalo...... I když hodně mě překvapil Brad Cooper i Zach Galifianakis, byli vážně skvělí.

Bruno (2009)

Mnohem víc šokující a o něco méně vtipné než Borat. Jo a Cohen ale geniální.