Joey (2004) (seriál)

Je jasný, že s Přáteli se to nemůže rovnat. Citelně zde chybý ostatní postavy a Matt Le Blanc to sám neutáhne. Nicméně jde o nadprůměrný seriál, který se po pár dílech rozjede a docela válí. Jen škoda tak předčasného konce.

Není co ztratit (1997)

Naprosto vynikající záležitost !!! Lawrence moc nemusím, ale tady mě hodně pobavil, no a Tim Robbins je jako vždycky výborný. Velmi vtipný snímek, který my nebude vadit ani po desátém shlédnutí.

Ghost Rider (2007)

Kaskadér, co v mládí zaprodá svou duši ďáblu se po nocích stává divnou příšerou která má místo hlavy hořící lebku. Cage znovu dokázal, že před kamerou mu to v poslední době nejde. Na tomto filmu se mi nejvíc líbil začátek, tam kde ještě nebyl Nicolas Cage.

Těžce zamilován (2001)

Jacka Blacka mám rád, ale tady vyzněl jeho humor spíš trapně.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Pokud někdo pochopil tenhle film, tak by mi ho mohl vysvětlit. Já totiž tuhle hovadinu nechápu a zřejmě nebudu chápat nikdy. Navíc mě zklamali oba hlavní představitelé, že šly do tohoto dementního filmu. Zbytečně strávených 83. minut.

Lovecká sezóna (2006)

Čekal jsem mnohem horší věci, ale nakonec jsem se docela slušně pobavil. Taková průměrná rodinná zábava.

Rocky IV (1985)

Po slabší trojce jsem tomuto dílu moc nevěřil, ale Sly to dokázal. Skvěle vyvážené protiklady jako boj člověka se strojem ( tenhle výraz berte s nadhledem, i když Dolph Lundgren my občas jako stroj připadal ) a nebo protiklad přírody a techniky. Jenom my trošku vadilo, jak drastickým způsobem musel odejít můj oblíbence Apollo Creed.

Rocky III (1982)

Rocky už není to co dřív. Na tomhle filmu jde pěkně vidět jak na Slye zapůsobila rychle nabitá sláva.