Supertajná zbraň (1997)

V dětství jsem neviděl, tudíž 2*, ale věřím, že to bylo zábavné.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Naprosto nepřirozený úlet, všichni se všema a se vším, totální kravina. Rovněž, jako pár ostatních, nevím proč, ale dokáže to pobavit :D

Kutil Tim (1991) (seriál)

Vůbec nic proti, je to fajn, mnohdy jsem se pobavil, ale nebaví mě to :)

Prostřeno! (2010) (pořad)

Některé díly jsou povedené. Bohužel se tady až moc ukazuje závist a kolikrát absolutní absence nadhledu, objektivity, a pár dalších blbých vlastností většiny Túpy lidí..... raději to ani nepouštět do tv.

Alf (1986) (seriál)

Oj, tak to je dlooouho, co jsem toto viděl. Matně vzpomínám, že mě to prvně vůbec nebavilo, až jsem tomu postupně přišel na chuť.

TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

OJOJ, tak to je bída :D. Mrzí mě, že mají někteří tak chudý život, že sledují "životy" účinkujících v tomto plátku. Ale vím, že to tak musí být !!! Populace a morálka se pak zprůměruje, a vylezou z toho politici :D

Casino Royale (2006)

Celkově povedený film, super začátek - možná až moc akční a trochu přespříliš skákaček, skoro jako Nintendo - Supermario :D. Sympatické bylo, že v uvodní honičce Bond ztrácí a snědý týpek je jasně lepší sportovec. Horší to bylo u velice dlouhé nudné pasáže u pokeru (mimochodem poker nemám rád a dnešní komerčnost mě ještě víc odrazuje). Plus dávám mrtvole od písku zamotané do houpací sítě a parkovačce na couvačku s vypůjčeným autem od dědy. Trochu nevěrohodná byla zase scéna na pláži, kdy Daniel stojí jako zmoklá slípka s vlajícíma ušima a krásná modelka se na něj zadíve .....

Mrňousci (2006) (seriál)

Wow. Vhodné pro děti od 2 do 35 let! Prvních dva díly mi přišly zajímavé a upoutaly mě k televizi. Pak už jsem byl zcela naladěný na tento styl humoru, podobně jako u Spongeboba. Jak někteří "odpouští" chyby kombinace reálných záběrů a animace, mě přijde právě primární a povedená. Berušky jsou parádně škodolibé.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Tak řekněme si to na rovinu, trochu jsme vyrostli, dnes na takové kraviny už není čas, ale toto je legenda seriálů! Co si tady chcete lidi nalhávat. Ve věku základních a středních škol je to bomba.

Asterix a Kleopatra (1968)

4 -5*. Velice zajímavý film plný nápadů. K dobru jsem připočetl dojmy z dětství, avšak myslím že i pro dospělého, když uvidí film poprvé to bude zážitek. Spousta zajímavých a originálních nápadů, detajlů. Velké plus i za animaci.