Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

Naprostá BOMBA, žádné béčko, brak, ani fantasmagorie, jak tady vidím psáno od pár nepochopívších. Pro milovníky bojových umění naprosto motivační záležitost. Jean-Claude odvedl roli záporáka na jedničku, jak si podržell na začátku mladého zlobivce i kolotoče mezi provazy. Trénink Jasona fyzicky našlapaný. Sympatický roztomilý tlouštík nekňuba. No a Kelly... Pěkný soundtrack. Jedinou chybičku vidím v hodně odlišném "dvojníkovi" Bruce Lee. Kdo zažil film v plné jeho slávě, nemůže hodnotit jinak, než mezi 4-5 *. NO WAY!

Střelec v ohrožení (2007)

Oblíbený herec, oblíbené téma, jen depresivně a nudně zpracované :(

Doktor z hor (1992) (seriál)

Přátelé negujte, co to dá, ale v 90. letech to byl hit, dnes už není, co si budeme nalhávat :-)

Stefanie (1995) (seriál)

Jako sledovat to dnes, dal bych asi 1hvězda, nebo odpad no ale.....sledoval jsem to :D

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

špatná práce, soucítím s diváky :)

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Skutečná předloha kůstky, antropoložka Kathy Reichs se podílela na natáčení a prohlásila, že se mnohokrát poznala v povaze Dr. Brennanové. První díly byly supr, hodně jsme odkoukali,postupně mě to však přestalo úplně bavit. Hodnotím tak vysoko, protože mě už málo seriálů vůbec přitáhne k obrazovce.

Karate Kid (1984)

Super film mnoha klukovských dětských let. Neviděl jsem už tak posledních 10 let, proto hodnotím po mnoha dávných shlédnutích. Zanechal ve mě stopu - Když na sobě člověk maká, může dosáhnout skoro všeho, čeho chce! (4,7 * )

Autosalon (2005) (pořad)

3,5 hvězdy. Borci jsou takoví lájoši, trošku trapní někdy, ale pořad mě baví.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Bůh žehnej schopným a pracovitým lidem, co mají svou práci rádi !