Věčně mladá (2015)

Perfekně zpracován skvělý námět. Stejným letitým příběhem, se zabýval již náš skvělý spisovatel a dramatik Karel Čapek Podobnost čistě náhodná ??? : ))

Vlakem napříč Austrálií (2015) (seriál)

Zajímavý cestopisný dokument s možností vidět místa v Austrálii jinak méně nám známá. A dojata jsem byla přístupem personálu vlaku, který zde převyprávím! Tři dny a dvě noci z Adelaide do Darwinu v jednom z největších vlaků na světě: The Ghan - jela nevidomá paní se svým vodícím pejskem. A historický mega vlak pravidelně zastavoval, aby si ten přítel člověka nahrazující lidské oči - mohl udělat svou "potřebu". Mé díky, ti co pejsky mají pochopí.

Wolf Hall (2015) (seriál)

Těším se na další pokračování....

Co jsme komu udělali? (2014)

Je příjemné vrátit se do časů "starých dobrých francouzských komedií" !! A uniknout alespoň na 97 minut před "lavinou" mnohdy přiblblých amerických BÉČEK : ))

Nebe existuje (2014)

Předloha - kniha podle skutečných prožitků. Díky za tu naději ....

Predestination (2014)

Skvělý film pro diváka, který má rád příběhy tohoto žánru.

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Děj první série, až do morku kostí vystihuje již název sám. Naprosto skvělý výkon podal Matthew McConaughey a s brilamtním dabingem pana Jakuba Sajce, to byl skvělý zážitek ke sledování.

Tisíc chutí ulice (2014) (seriál)

Pohodář, labužník a skvělý kuchař i průvodce. Doporučuji nesledovat seriál nalačno, ale mít po ruce nějaká malá soustíčka ! : ))))))))

Vzestup strojů (2014) (seriál)

Superrychlý vlak ITALO - skvělý dokument *****