Sestra (2018)

namet k filmu? Jak vytezit ze dvou fakt dobrych hororovych trhaku jeste jeden trhakovy odvar. A u odvaru bohuzel zustalo:-( Nemohu neocenit nekolik opravdu povedenych a neocekavych momentu: (pozor spoiler) vsechny jeptisky uz byly mrtve, zadna matka predstavena nebyla, kousnuti hada do oka..., jinak se ale film utapel v prumernosti. Na to, ze to mel byt Demon vsech Demonu, toho moc nepredvedl a navic jsme jaksi uz vedeli, ze se vrati... Takze napeti tak trochu nuda. Ani po vizualni strance se film moc nepovedl. Rumunsky venkov muze sice i dneska pusobit jako zapomenuty ve stredoveku, ale jeho kulisy nesmy byt k smichu- a tohle rozhodne ke smichu bylo. Ani herecky nic moc, knez ma daleko k charizmatu Vymitace Dabla a jeho mlada pomocnice zna jen jednu polohu: naivni a naivni.... 2** a radeji uz prestante nastavovat kasi a uvarte nove horory at si muzeme posmaknout!

Mrakodrap (2018)

klasicky B-ckovy film hongkongske produkce. Nicmene The Rock to vynese aspon na B++. Dialogy se resit nesmeji, stejne tak logicnost scenare. Efekty super a po dlouhe dobe opravdu poradne vysoke Inferno. Naprosta oddychovka mozku. Zenske oci budou hltat The Rocka! A i s jednou nohou je uzasnej! 2** je ale maximum co mohu dat.

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

nulovy pribeh, jen vareni z vody, vseho “az moc”. Pisnicky od ABBA jsou uzasny vzdycky. Jen diky nim aspon 2** stacilo 15min kdyz se objevi Cher a strhne na sebe veskerou pozornost, Bravo!

Podezřelý (2018)

Tak trochu uplne jina detektivka, (spoiler), akorad uplne bez zlocinu a zlocince. Dobre herecke obsazeni, komorni pojeti, ale celkovy dojem je hodne plitky a rozpolceny. Kdyz se celou dobu honite za vrahem...a nakonec nic...je to tak trochu jako “sex bez vyvrcholeni”. Skoda. Dle meho, zcela promarneny potencial... 2**

22. míle (2018)

strilecka s “asijskou “ kamerou, tempem, bojovejma scenama a asi i scenarem. Bohuzel krome tohodle nenabizi film vubec nic jineho. Pro milovniky toho typu filmu je to dobra zabava. Ostatnim bude asi chybet lepsi scenar, dialogy, obcas nejaky ten vtip, a nebudou si dostatecne vychutnavat nerealne dlouhe mlaticky. 3***

Podfukáři 2 (2016)

prekombinovane jak to jen jde, triky uz nemohou byt vic trikovatejsi, nicmene film bavi, ma docela spad a obcas i prekvapi. 3*** Film si uz asi nikdy vicekrat nepustim (narozdil od 1.dilu), takze vice hvezdicek ani dat nemohu.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Jsem opravdu rada, ze aspon tihle tvurci zustavaji verni "klasiceů a nesnazi se z MI udelat temny akcni buch vi co, jak je tomu v pripade Jamese Bonda! Vtip, akce (i kdyz misty prehnana - jenze to je prave ta prava MI!", zajimava zapletka, momenty prekvapeni, dobre akcni sceny, hezke zeny, zajimava mista, ohrozeni sveta, a fakt dobry Tom Cruise. Ja odchazela od filmu spokojena, nadsena a uz ted se tesim na dalsi dil.4**** a radila bych opravdu kazdemu, prosim prestante vymyslet ty blbosti jako v pripade Jamese Bonda. Drzte se osvedceneho a dobreho vzorce. Nemuzete udelat chybu.

Bohemian Rhapsody (2018)

Vedela jsem ze to neni dokument, vedela jsme ze nejdu na presnou kopii Fredieho (kdyby takova byla uz asi davno hraje u Queen), vedela jsem ze ne vscehno bude 100% kopie historie a ze bude potreboa udelat par dramaturgickych zasahu, nekolik "zkracenin", nekolik mustku aby dej rychle plynul... atd. A proto mohu s naprosto klidnym srdcem rici, ze mi scenar byl slusne receno u zadku a i kdyby mi dve hodiny hrali jen pisnicky stejne dam 5*****! Takhle jsem si z kina navic odnesla nejemocionalnejsi zazitek od dob "Ten ktery tanci s vlky" a dva dny opuchle oci od place. Taky si od te doby kazdy den poustim Queeny. Doufam, ze je nemine Oskar za hudbu, neb si ho rozhodne zaslouzi!!!!! A tem vsem rypalum, co vadi nejaka vterina, tricko, pohyb nebo uces - prosim vy si pustte dokumenty o Queen na youtube - mate jich tam stovky.... A nekazte nam zazitek z filmu o jedne z nejlepich kapel stoleti a mozna nejlepsim zpevakovi vsech dob....

Po čem muži touží (2018)

Naprosta oddychovka! A mozna vice urcena zenam nez muzum, myslim, ze vetsina z nich ty jemne nyance opravdu neodhali natoz aby se jim zasmali. Idealni pro partu holek, dobre prosecco a nedelni posmourne odpoledne. Kdo ocekava humor v huchu Pelisku nebo Wericha bude jiste zklaman (a ze toho "odpadu" tu vidim nejak hodne...), ale to jsou ocekavani zcela nerealna a dost mimo misu. Takze kdo se jde v klidu bavit, zazit par dobrych hlasek (vysoce nad uroven Babovresku nebo Kamenaku..), znovu si zamilovat Annicku Polivkovou je srdecne vitan a nebude rozhodne litovat. ba naopak bude odchazet z kina dobre naladen a bohatsi o nekolik hlasek, ktere bude pouzivat i dale. (my uz s holkama nejsme ani na hlavni... my uz jsme rovnou na kruhaci...). Za posledni dobu fakt dobra komedie a opet potvrzeni - pokud v tom hraje Annicka Polivkova, nebudete litovat.Davam 4**** a vubec se za to nestydim. Mozna me za to Prazska kavarna vypiska, ale jinak se budou normalni lidi dobre bavit!

Dámský klub (2018)

Pres skvele obsazeni a nekolik vtipnych momentu.... jen deprese!!!! Jestli tohle ceka vsechny zeny ... tak potes panubohu. A pokud vetsina zen opravdu "nezije" a jen preziva... a pak potrebuje nejaky fakt velky sok, aby si tohle uvedomila a jako mavnutim proutku se z ni stane uvedomela, cilevedoma zena, ktera vi co chce a jde si za tim?!?!.... tak taky potes kokos! Neni treba lepsi zit tak nejak "normalne" porad? Je zajimave, ze takovehle "blbosti" chlapi neresi... kdyz maji krizi koupi si nove auto/motorku a prefiknou nejakou 20.... (je zajimave, ze o tom se filmy netoci...) ani Frajeri v Las Vegas v sobe nemeli tolik patosu a depky jako tohle... 2** za herecky a film uz nikdy vice!!!!!!