Jak se krotí krokodýli (2006)

Slabé B a to jsem ještě zavíral obě oči. Tak je známo, že naše země nedělá zrovna libové a někdy až filmové snímky. Ale tohle je přesný příklad, filmu za pár šupů, co stejně vynese jen pár tisícovek. Čekal jsem aspoň trochu více od Jirky Mádla, protože sem si myslel, že by se mohl dostávat do lepších hereckých rolí, ale tenhle výkon ještě více utvrzuje můj názor, aby zůstal tam, kde je teď. Některé scény se sice vydařily, ale přesto jak jsem prve zmiňoval slabší průměr.

Ukradené Vánoce (1993)

Jestli se nemýlím tak se režisér Henry Selick trochu inspiroval od Tima Burtona. V některých částech filmů to můžeme spatřit dost viditelně. Ale jelikož snímek splňuje moje míchané žánry, které do sebe zapadají, tak jsem se na to dodíval až do konce a menším úsměvem sem tomu dal 75%. Není to, to co točí Tim, ale přece jenom v tom něco je.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Hodně jsem se rozhodoval jak to ohodnotím, jestli je to na čtyři* nebo na pět, nakonec jsem musel dát pět už kvůli velkým jmen. Herci se tu skvěle předvedli Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Uma Thurman a hlavně jsme mohli spatřit úspěšný comeback Johna Travolta. Navíc bych měl zmínit jméno Quentin Tarantino, u kterého si myslím, že je to jeho nejlepší dílo. Výborně sepsaný scénář a hlavně dobře nadabovaný, pokud se nemýlím tak Václav Vydra byl opravdu skvělý. Slušné hlášky na úrovni, ale byli tam i místa nudného kecání, při kterých jsem usínal. Je mi docela divné, že takto, už celkem starý film, ale za to velmi známý jsem shlédnul až teď. Nebyl na něj čas, ale jsem rád, že jsem si na to udělal větší chvilku, protože jsem si ti mohl příjemně vychutnat. Některé pasáže jsem nechápal, ale o to více jsem ,,doufám" pochopil. A je mi jasné, že jak už zmiňoval POMO, by bez tohoto snímku nemohlo být CSFD. P:S Určitě jednu věc jsem si zapamatoval a na kterou jsem se vždy těšil. ,,Pasáž z bible".

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Na druhý díl jsem se těšil opravdu strašně moc a když jsem ho shlédnul, tak moje hodnocení bylo 75% a velkou zásluhu na tom měli Nicolas Cage a Diane Kruger, tito dva herci stojí za zmínku. Tento film nemě moc velký rozpočet a dostal docela pěkné vyhodnocení. Jinak celkem velmi zajímavá podívaná, protože se i vy sami chcete dozvědět jak to dopadne!

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Začátek velké sci-fi Lucasovo ságy, kvůli které stojí zapnout televizi nebo stáhnout nějaký ten díl. Začátek se mi hodně líbil i když z celkového hodnocení se to rozjíždí až v pozdějších dílech, jako třeba nová naděje. Ale pokud jde o mě, tak si myslím, že je to velmi propracované dílo. Výborné postavičky a obličeje, výborně vytvořený svět a navíc jak už jsem se trochu zmiňoval na začátku, je vícerodílná.

Přežili jsme Ardeny (2003)

Ryan Little nám připravil velkou podívanou. Jeden z nejlepších filmů o 2. světové válce, co se týče mě. Výborné zpracování příběhu, dobrá kamera a famózní efekty, které tomu dodali tu správnou razanci. Díval jsem se na to s nadšením a ještě po půl hodině filmu mi zvonilo v uších.

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Asterix je něco, co by měl znát každý dospělí i dítě. Miluji je a viděl jsem všechny animované, ale také i herecky zpracované díly. Také je to jedno z nejlepších francouzských animáčů. Výborný postavičky, které se proslavili po celém světě. Tohle je můj oblíbený na který koukám i teď.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Jako sledovaná to je, to je jasný, jsem fanda a sleduji každý díl, ale i přesto jsem dal průměr 50%. Přece je to jenom ten TV pořad. Sice se v něm stále něco děje a nikdy vás nezklame a stále koukám na to s otevřenou pusou, co ti lidi pro prachy dokáží, ale to je asi tak všechno. A hodně se to liší od filmů, který se dá hodnotit jakkoliv.

Nekonečný příběh (1984)

Tento film sem viděl jako malý a dodnes si ho pamatuji, protože na tohle se nezapomíná!

2012 (2009)

Tak Roland Emmerich je známý svými katastrofálními filmy a pokud jde o tenhle tak bych řekl, že se mu zdařil i když většina tomu dává průměr. Je pravda, že na začátku jsem se trochu obával konce, aby mě náhodou nezklamal. I když jde o příměs více počítačových scén, než o realistické, tak se jim to zdařilo a náplň filmu mi hodně chutnala. Byl to dobrý postřeh, udělat na to hned film a k tomu ještě za tak krátkou dobu.