Piraňi II: Létající zabijáci (1982)

To asi těžko, tady musel být James Cameron a Ovidio G. Assonitis totálně nalitý, aby udělali takový propadák. Nejlepší režisér, udělá takovou chybu. Je to škoda, snížil si reputaci, ale Cameron je dobrý režisér, zase vymyslí něco co za to bude stát.

Utržený ze řetězu (2005)

Slušné bojové akce a s trochou triků. Film je o dospívání a učení se nových věcí ve světě. Příběh je slabí, ale i tak ho pochopíte na tolik, abyste z filmu něco měli. Jet Li a Morgan Freeman tu předvedli slušné herectví a díky tomu, si myslím že je to i úspěšný film. Bob Hoskins si zahrál záporáka jak má být. Já sice moc nemusím filmy s americkými, fransouzskými a asijskými herci, ale v tuto chvíli se ta směsice dala jíst, takže 80 procent si to zaslouží.

Troja (2004)

Na tenhle film sázelo hodně lidí. Jednak z výdělku a taky kvůli Brad Pitt, na tom měl velkou vinu. Neříkám že je to špatný film a ani ho nezatracuji, ba naopak, mě dost zaujmul. Herecké obsazení a scénář jsou velmi objektivní, co se týče středověké doby... Efektivní souboje s napětím a navíc je to spíš film do showbyznysu. Slušný film, který stojí za to shlédnout.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Když natáčejí spolu Simon Pegg a Nick Frost, tak z toho vždy vznikne něco neočekávaného. Když je vidíte v akci tak to je podívaná, za všechny prachy. Dobrý akční film s humorem a i tou zápletkou na konci, vše pasovalo tak jak má, takže slušné hodnocení.

Superman (1993) (seriál)

Nemůžeme srovnávat filmy se seriály, ale tohle je jiná náplň chutě. Superman má spoustu dobrých filmů, které dobyli svět, ale seriál jako je tenhle, je úplně o ničem jiném. Chápu lidi, kteří hodnotili pod průměr, ale také chápu ty, kteří tomu dali nadprůměr. Herci nejsou tak zajímavý, jakožto film na který se dá koukat, takže je dobré ho sledovat.

Mumie (1999)

Další skvělý film do mé sbírky. Dobrá podívaná s akčním napětím. Film uplyne jako voda a sem tam se objeví nějaká potvora co chce Brendan Fraser zabít. Nápad na scénář filmu je dobrej ačkoliv jsem čekal, že to bude propadák, tak se to velmi dobře vyvedlo.

Striptýz (1996)

Začal bych scénářem, ten byl jako vytažený z bordelu, nemělo to ani hlavu ani patu. Jakoby režisér neuměl ani natáčet. Prostě katastrofa, Demi Moore je sice svůdná herečka, ale nijak atraktivní. Film nenatchnul ani trochu akorát za to tancování se dá něco přidělit, ale jinak film bez hranic.

Střihoruký Edward (1990)

Co by to bylo za film, kdyby v hlavní roli nebyl nikdo jiný než Johny Depp. Tim Burton předvádí už roky famózní filmy a tenhle jeden patří k nim. Velmi kuriózně propracované a parádní maskéři, kteří udělali Edwarda jak má být. Nepodívat se na film, by byla chyba. Dal jsem sice za 4*, ale i přesto je to podívaná. Tim Burton a Johny Depp je dvojce, který to na place jde jako po másle.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Tak tohle je celkem jasné, když je seriál Simpsonovi úspěšný, tak proč by nebyl i tenhle film. Úžasné scény, při kterých se zasměju a které by mě z nudy, dostaly do pohody. Scénář je velmi slušný a chyby tam nebyli. Mohli by udělat další takovéhle filmové lahůdky, ale stejně asi každý radši zůstane u seriálu.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Další TV pořad, který nemá smysl, proč se na něj dívat. Podle mě ztráta času a srandy tu teda moc není. Jiří Krampol se snaží být zajímavý, ale jde mu to teda úplně špatně. Jsou i lepší TV pořady, než je tenhle. Čekal jsem od toho drobet více, ale asi jsem se zmýlil.