Like House (2021) (pořad)

Jedna hvězda za občasné (hodně zřídka) pobavení nad totalní demencí těhle všech klaunů. Když vidím jejich IQ tak to dopadne jedoznačně tak, že ty tupý pičky budou mít všechny dětska a nebudou vědět s kým :d

Jack staví dům (2018)

Za mě nejslabší "Trierovka" ever. Začátek a průběh super za to dávám ty 3*. Ale ten protáhlej konec s tím i na jeho poměry předymenzovaným fantazírováním, z kterého vlastně vypadla předvídaná koncovka mě teda docela zklamal. Ale stejně ho nepřestávám láskovat.

Odebrat z přátel (2014)

Cybernatural je snímek, který mě dějově nějak neuchvátil. Ale musím uznat, že jsem nikdy neměl ponění, že 85minut koukat do webky mě udrží tak v pozoru jak tento film a to samozřejmě oceňuji. Dále se mi líbilo ztvárnění vražd študáčů za kompama - to některé byly až děsivě úchylné ! 60%

Grave Encounters (2011)

Asi 15643276 snímek na tomhle principu za poslední půl rok. Blair Witch mám opravdu rád, a tohle je o 100% slabší odvar. Partička zvědavejch drsňáků co se během hodiny a půl změnili na uječený blbečky který na sebe akorát neustále upoutávali. Druhou hvězdu odemě dostane snímek za poměrně slušně spracované "strašáky" a za to, že konkrétně oni zabili tu uřvanou blonďatou krávu která celej film jenom camrala!) 35%

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Nářez! Nejlepší je scéna s ženskou a kočárkem. Jak zasadil ten loket do toho kočárku! Větší vtipnost už mě u filmu dlouho nepotkala)

Couch (2003) (TV film) odpad!

Nesnáším Sandlera, nesnáším tenhle spot! 0 % , obrovsky trapná hovadina.

(1998)

Darren opět nezklamal. Efekty opravdu velmi podobné jako ve snímku "requiem za sen" , takže geniální! Ale requiem mě chytl tedy víc, než příběh bláznivého matematika.. Tím však nechci říct nic jiného, než že i tento kousek patří mezi ty velmi slušné.

Vzpomínky na lásku (2004)

,,Odpuštění je obětování malého kousku srdce na oltář svojí nenávisti." Inu, vzorový vztah natočený na pásce. Užívání si života, usmívat se a zároveň mít pocit nejšťastnějšího člověka z každého nádechu. I když se zdá být vztah bezchybný, vždy se najde něco, co lásku srazí na kolena. Z tohoto příběhu plynulo jedno hlavní ponaučení : " Nejprve věci, co se týkají zdraví a až v druhé řadě všechny věci okolní. " 90%

Pád do tmy (2005)

První část filmu sem si užíval, perfektní kamera a spracování, ale ve druhé části filmu jsem si začal uvědomovat že jsem snímek přechválil. Nejprve naháněli hladový "mutanti" slečny, později jsem zjistil, že holky sou asi nějací ninjové, a v konečné fázi filmu jsem se začínal bát, aby slečinky nezačli nahánět "mutanty". V předpokladech mě film naštěstí vyvedl z omylu. 45% za dobrou kameru a za skvělé herecké role !