Zahulíme, uvidíme (2004)

Velmi zábavná oddechovka. Asi jediná teenagerovská komedie, která mě připadala vtipná a ne trapná a nechutná. Sympatický mi bylo, že hlavní postavy nejsou vylízaný hovada jako to u takovejhle komedií bývá.

Krajina střelců (2003)

Nadprůměrný western, to bych do Costnera neřek, pro mě byl už dávno odepsanej. Třeba ještě v budoucnu něčím překvapí.

Dokud nás smrt nerozdělí (2003)

Příjemná oddechovka s několika velmi vtipnými scénami a okouzlujícím Michaelem Douglasem. Ten si natáčení viditelně užil, stejně tak Albert Brooks, který jako jeho protipól funguje bezvadně. Příjemná blbina na nedělní odpoledne.

Nejsem blázen (1994)

Velmi povedenej film s famózním Paulem Newmanem v hlavní roli.

V tom domě straší! (2006)

První polovina je pěkej film pro děcka a mládež, druhá polovina je hororová a akční. Ale nevadí to, kouká se na to moc pěkně. Některý postavičky jsou velmi povedený, např. policajti a hlavně Zee, to je puberťačka jak má bejt.

Balada o Cable Hogueovi (1970)

Moje první setkání se Samem Peckinpahem a bylo to velice příjemné setkání.

Snílci (2003)

Film o filmech, erotice a politice. Moc sem od toho nečekal, nicméně je to kupodivu výbornej film, skvělí herci, příjemně uvolněná atmosféra - líbilo se mi to.

Lovec démonů (2001)

Napínavej a občas i trochu děsivej horor. Bill Paxton určitě překvapil, podařilo se mu udržet moji pozornost až do konce. Závěr sice smysl dává, ale to nic nemění na tom, že mě vytočil. Škoda, mohl to ukončit uplně jinak.

Příběh Adély H. (1975)

Pravdivý příběh Adély, dcery victora Huga, která jela přes půl světa za svým milencem.On na ni ovšem kašle a popravdě, ani se mu nedivim. S takovouhle pošahanou (psychicky narušenou) ženskou bych nechtěl mít nic společnýho ani já. Isabelle Adjaniová Adélinu sebedestruktivní posedlost ztvárnila víc než dobře, zasloužená Oscarová nominace.

8 žen (2002)

Herecký koncert, moc pěkná zápletka, písničky mi tam nevadily takže spokojenost.