Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

pořádná hudba, která v tomto seriálu narozdíl od například dr. house nebo LOST prostě není... +to chování Brodyho nedává žádnej smysl , je to opatrně natočený tak, aby to zase neurazilo muslimskej svět což je slabina jak prase. Vzdal jsem to ve druhym dílu druhý serie, když se nad tim člověk logický zamyslí, tak je ten seriál fakt kreténskej :-)

Bídníci (2012) odpad!

bídná bída

Minority Report (2002)

škoda, že jsem to viděl tak pozdě, jelikož co mě film za posledních 10 let naučil, se zde odrazilo v neskutečné předvídavosti

Krvavý diamant (2006)

prostředí pěkný, ale nedostalo mě to vůbec celkově :-))

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Důstojný prequel. Už to neni tak epické, jak jsme byli zvyklí z PP, ale pořád baví. Gandalf, hudba a prostředí nostalgická:) Komu se líbil PP, tak ho toto nemůže zklamat.

Kdo hulí, ten umí (2001)

jak název napoví, nejedná se o sofistikovanou komedii:D je to extrémně zábavný a vzbuzuje to v člověku chuťe na démony " rozjetej mejdan, pivo už v předsíni"

Con Air (1997)

od té doby, kdy letadlo přistálo v té poušti, to už byl jen přehled nelogické akce a špatné kamery

Rituál (2006)

nebejt tak trapnýho konce tak jsem tomu nasolil 5* :) bylo to celkově zábavný, atmosféra super.. Nemam rád ženy ve filmech, neumějí hrát ( Sandra Bulock výjmka ) a měly by sloužit jen jako ozdoby a vedlejší nevýznamné charaktery a tudíž jsem v tomto filmu Cagovi nehorázně fandil.