Soudný den (2008)

Bojovnice s dokonalou push-upkou, perfektním make-upem a dokonalou postavou, která snad za celý film nevyfasuje jediné škrábnutí. První polovina filmu byla neuvěřitelně nudná, až to bylo skoro k pláči. Pak se tam začalo dít cosi, co už možná mělo jakž takž nějaký smysl, ale stejně to bylo všechno pohřbeno příšerným střihem ( např. honička v autě). Tam mi skoro úplně ušlo, co se tam děje...

Chaos (2005)

Perfektní obsazení, Stathama mám v poslední době hodně ráda, Wesleyho Snipese snad ani není třeba představovat, ale překvapil mě Ryan Phillippe, vynořivší se kdesi z propadliště Velmi nebezpečných známostí. Tady si zahrál seriózní roli překvapivě velmi inteligentního policisty a dokázal, že jeho herecké kvality dosahují i výš. Z nezajímavého bankovního přepadení se vyklubala velmi zajímavá zápletka a překvapivé vyvrcholení. Vytknula bych snad jen to, že postavě Wesleyho Snipese nebylo věnováno tolik prostoru. Chválím také scénář.

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004)

Matthew Lillard, viděla jsem ho v jiných filmech, je to spíše komdiální herec, pravda, ale to, co předvedl tady, byla vyloženě jedna velká trapárna, to jeho ksichtění, pardon, ale to je moc. S blonďatým Freddiem jsem se taky nějak nemohla srovnat a celkově ten děj...

Umění války: Zrada (2008)

Pro mě to nemělo vůbec šťávu. V bojových scénách to mělo naprosto mizerný střih, dvě * dávám za Wesleyho a jakž takž povedené rozuzlení. Jinak ale film neměl abolutně nic do sebe.

Boj (2007)

Jet Li a Jason Statham... Perfektní chlapi, ale zrovna tady jsem na rozpacích. Nerada to říkám, ale Jasonovi tahle role absolutně nesedla. Do role pomstychtivého agenta se zkrátka nehodí. A role Jeta Li mě zklamala, protože tady nedostal dostatek prostoru k ,,boji" v pravém slova smyslu. Jeho skutečné umění spočívá v něčem jiném než ve střílení. 3hvězdičky dávám za ne tak úplně hrozný konec, za herce pro které mám i tak slabost... Co ale filmu nejvíc ubralo, je mizerný střih.

Leon (1994)

Myslím, že tahle už klasická pecka nepotřebuje nějaké zdlouhavé komentáře. Jean Reno a jeho drsňácký a zároveň roztomilý výraz, Natalie Portman jako nadějná mladá hvězdička, která už tenkrát na svůj věk podala úctyhodný výkon, co víc dodat? Takové roztomilé mléčné drama:-). Čekala jsem sice trochu zajímavější konec, ale přesto nijak extrémně na kráse filmu neubral.

Polibek draka (2001)

Pět hvězdiček za Jeta Li. Jako vždy, ani tentokrát nezlamal pořádnou dávkou akce, úžasnými bojovými scénami a hlavně umí nasadit roztomilý výraz, kterému žádná ženská neodolá. Jeden z nejpovedenějších filmů, který byl s Jetem Li natočený, dokonce tak, že bych mu odpustila i ten nepříliš povedený začátek...

Max Payne (2008)

Doteď jsem nepochopila, čím mě měl tenhle Max Payne nadchnout. Scény jsou přinejmenším nevychytané a celkový příběh neuvěřitelně nudný. Až na ten začátek, který možná vypadal slibně... Jinak jsem u toho málem usnula.

Kurýr (2002)

Dobrý akčňák, až na bojové scény, které mě teda vyloženě dostaly. Statham jako herec sice dobrý, ale neměl by nikde ukazovat, že je bůhvíjakej bojovník, protože scény, kdy se Statham ohání rukama, nohama, mě málem přivedly k pláči. Kdybych se zdržela jakékoliv podobné anylýzy, tak je tenhle film na 4 hvězdičky.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Co k tomu dodat? Carlo Goldoni, styl Komedie dell'arte a do toho výborný Miroslav Donutil. Myslí, že by to nikdo nezahrál líp.

Časové pásmo bylo změněno