Apokalypsa (2006)

Ta jedna hvězdička je za Sarah Michelle, která zahraje skvěle i pornoherečku:-))) Jinak jsem těch 145 minut trpěla, jak se dalo. Ne, fakt jsem nepochopila, co tím chtěl básník říci, protože tahle blbost je slátanina všech slátanin. Dokonce jsem měla v úmyslu porušit svoji výsadu "podívat se až do konce" a po prvních 15 minutách jsem to chtěla vypnout. Naneštěstí jsem to neudělala.

Amélie z Montmartru (2001)

Jedna z nejpříjemnějších oddychovek na nedělní večer. Navíc má nádhernou hudbu. Co dodat?

Bojovník (1997)

No jo, Johnny zkrátka zahraje všechno. Pro mě byl tenhle film zážitek, nebýt toho, že jsem od začátku věděla, jaký bude jeho konec. A to je škoda.

Krotitelé upírů (2003)

Špatný to nebylo, ale nejlepší na tom byl Jackie Chan, který se ve filmu bohužel mihl jen na pár minut jen asi ve dvou scénách. Jackieho svatba byla skutečně velice veselá. Co se týká zbytku filmu, můžu říct jen to, že jsem od něj očekávala trochu víc. Chvílemi bylo těžké překousnout ty roztomilé šikmooké slečny a když už je to film s upírskou tematikou, čekala bych víc akčních scén s propracovanou choreografií, ale bohužel jsem se nedočkala. Kdyby šoupli do hlavní role Jackieho, byla by to mnohem lepší podívaná. Alespoň co se bojových scén týče.... Hvězdička navíc je za titulní píseň, zpěv spáchal sám Jackie.

Smrtící andílci (2002)

Ano, příběh je skutečně průměrný, hlavně ta klasická proměna, kdy se nájemná vražedkyně chystá vrhnout do chomoutu a se vším seknout. Akční scény fajn, zvlášť souboj mezi Lynn a Hong nebyl vůbec špatný, ale přesto tomu něco chybělo. V každém případě spojení tří drsných asijských koček je samo o sobě určitě zajímavá podívaná.

Katakomby (2007) odpad!

Tenhle film se mi dostal do ruky absolutně náhodou. A to blbou náhodou, nutno podotknout. Větší blbost jsem hodně dlouho neviděla. Zběsilé pobíhání ječící dívky v podzemních katakombách, kde jedinou akcí je občasné zakopnutí v pravidelných časových intervalech... Tak tragický to bylo. Ani scénáristé nemuseli extrémně popouštět uzdu své fantazii. "Leave me alone!" to jistí.

Pach krve (2003)

Zlý to určitě nebylo, především příšerky byly velmi vtipné. Ale vážně, je to sice teenagerovský, což nemusím, ale tenhle horor měl něco do sebe, scéna v chatrči a na stromě byla fascinující, pěkná slečna, k ní nějaký líbivý hoch a úspěch je na světě.

23:59 Krvavé minuty před půlnocí (2005)

Já teda nevím, ale popis vypadá mnohem lépe než samotný film. To téma je zajímavé, ale ve výsledku nadšení vystřídalo obrovské zklamání. Film sice obsahoval zajímavé chvíle, ale celkově nemůžu hodnotit jinak.

Bojovníci (2001) (TV film)

Mrzí mě, že se pod tohle podepsal Jet Li. Od Mela Gibsona mě to moc nepřekvapuje, protože jeho produkční počiny mě nijak nenadchly. Když jsem si tento film půjčila, byla jsem ve velkém očekávání, ale následně mi čelist klesla hned po prvních pěti minutách. Nulová akce. Tohle fakt ne. Tohle už nám nedělejte.

Hory mají oči (2006)

Zezačátku to vypadalo na hodinu a třičtvrtě nudy. Po 15 minutách přišel zlom v podobě děsivého napadení karavanu. Po této akci snad nezůstane oko suché ani u nejotrlejšího diváka. Pak už je to jen zajímavá honba za vysvobozením. Hlavní je, že film měl hned od začátku náboj. Po dlouhé době jsem shlédla něco skutečně kinematograficky hodnotného.