Thunderball (1965)

Thunderball je dobrý film, má to ale svoje úskalí. Podvodní souboje jsou vizuálně zajímavé ale někdy až moc dlouhé a nudné. Také je tam moc 'ukecaných scén' film by klidně přežil osekat o minimálně 15 minut. Ale to se u starých bondovek občas stává. Adolfo Celi patří mezi moje oblíbené záporáky a obě bond bitch jsou good. Oblíbený film.

Goldfinger (1964)

Goldfinger, pro některé nejlepší Conneryho bondovka, pro jiné zase nejlepší bondovka vůbec. pro mě ani jedno. Goldfinger je téměř dokonalý film (v rámci bondovek) a mohl by být i nejlepší, ale způsobem jakým je film natočen zavdal vzniknutí lepších bondovek, které by bez Goldfingera nemusely vzniknout. Tento film plně nastavil parametry tohoto žánru. V neposlední řadě záporák v podání Gerta Fröbeho, je jedním z nejlepších padouchů jaké bondovský svět poznal. A Oddjob je zase jeden z nejlepších poskoků jaké bondovský svět poznal. Honor Blackman jako Pussy Galore mě nějak neoslnila, Tania Mallet jako Tilly Masterson, tam už je to zase good... Natáčení automobilových honiček je skvěle popsáno Richardem Hammondem ve speciálu Top Gear - 50 Years of Bond Cars -Očekáváte že promluvím? -Ne pane Bonde očekávám že zemřete.

Dr. No (1962)

Seznámení filmového světa s Jamesem Bondem , je trochu rozpačité dílko. Spoustu nudných a utahaných scén, minimální zápletka. Na druhou stranu Sean Connery dokazuje že je pro roli bonda jako stvořený. Ursulla Andress dobrá bond bitch.

M*A*S*H (1972) (seriál)

110%

Hook (1991)

Věřím že každý geniální režisér má film, který se s jeho ostatním dílem kvalitativně nedá srovnat a nikdo nedokáže uvěřit že je to právě jeho film. V případě mistra Stevena Spielberga je to právě Hook.

Tak jde čas (1965) (seriál)

Co zabili Drakea Ramoraye jde to se seriálem z kopce