• Thriller

Anna Karenina (2012)

Totálně zabitá klasika,ani jsem film nedokoukala,jak strašně mě to nebavilo a snaha o něco jiného v podobě divadelních kulis a přecházení z jedné scény do druhé film naprosto zničil a kdyby se herci snažili sebevíc,není to film ,ale divadlo,já jsem čekala klasické filmové zpracování a byla jsem strašně zklamaná,ani to nebudu hodnotit,musela bych dát to nejhorší.

Bod zlomu (2015)

Za nádherné lokace a super akční scény.

Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (seriál) odpad!

vhodné možná jen jako pomůcka při vyučování historie ve školách,hrozné dialogy i herecké výkony,spíše jako dokument,ale nudný a nezáživný,velká škoda i vzhledem k tomu,kde všude štáb natáčel,celé takové nijaké,velké zklamání

Čtyři slunce (2012)

Celé takové nijaké,divné,herecky také nic moc až na A. Geislerovou,nebýt jí ,tak není dohromady na co koukat.

Dáma v dodávce (2015)

Maggie je prostě výborná herečka a tahle role je jejím koncertem,jinak k filmu jako takovému mám výhrady.

Děda je lotr (2016) odpad!

Nechutné,nechápu,že De Niro takovou roli vezme.Trapné a oplzlé.

Druhá šance (2014)

Hodně silné drama,výborné herecké výkony

Enid (2009) (TV film)

Skvělý herecký výkon.Helen Bonham Carter je opravdu skvělá,opět mě nezklamala.Šel mi mráz po zádech z toho jaká mrcha ta spisovatelka byla o to víc ,když psala tak krásné knížky pro děti a byla jimi tak oblíbená.Vlastní rodinu zavrhla,k manželovi a dětem byla despotická a nesnášenlivá,jaký paradox oproti tomu jak ji ostatní děti obdivovali a milovali díky příběhům ,které pro ně psala.

Ex Machina (2014)

ani nebudu hodnotit,toto mě teda nezaujalo ani trochu

Gangy z Birminghamu - Série 6 (2022) (série)

Murphy skvělý, ale až na poslední 2 díly, za mě nuda,hodně politiky, úplně se ztratilo vše pro co se mi seriál tak líbil, už předchozí řada za mě slabá.