Řím: Impérium bez hranic (2015) (seriál)

Zajímavé informace, dobře udělaný dokument....jen nechápu proč 80% stopáže musím koukat na detailní záběry neobyčejně odborné šedivé mužatky, jak křečovitě cení svoje žlutý zuby.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Asi nejslabší Kung-Fu Panda, která sice není vyloženě nudná, ale je na ní vidět, jak je uvařená z vody, navíc více zacílená na menší děti.

Hitlerův vpád na východ (2014) (TV film)

Hrané pasáže jsou sice na dokument vcelku výpravné, ale příšerně zahrané. Hlavní přidanou hodnotou filmu jsou osobní vzpomínky "celebrit" Andrzeje Wajdy a Romana Polanského, dost zajímavě vypráví také syn Hanse Franka.

Mrtvá trať (2011)

Výborný námět zabit debilní formou a ve výsledku téměř nulovou informační hodnotou.

Ant-Man (2015)

Docela zábavná jednohubka, na kterou zapomenete ještě před potitulkovou scénou.

Dítě číslo 44 (2015)

Knížku jsem sice nečetl, ale na filmu je jasně vidět, že do dvou hodin její děj vtěsnat prostě nešel. Technicky skvělé, atmosférické, vizuálně bezchybné, ale bez smysluplného děje.

Slow West (2015)

Je to fakt pomalý, ale zároveň krátký, takže se to dá a ve výsledku je to fajn.

Noc oživlých protinožců (2014)

Sračka, kde se hlavní postavy chovají strašně idiotsky, zároveň je to ale nesmírně zábavná, vizuálně vypiplaná a do jisté míry i nápaditá zombíkárna.

Nixon: Vlastními slovy (2014)

Nixonův problém byl akorát v tom, že si všechno a všechny nahrával a odposlouchával a provalilo se to. Pochybuju, že jiní vrcholní představitelé se v soukromí/při tajných jednáních chovají a mluví lépe. Každopádně strhující dokument.