Díra (2019)

Mohlo to byť lepšie

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Dlhé no dobre. Mrazivá rozprávková atmosféra pretkana s realitou. Taka mala veľká krimi rozprávka o boji dobra so zlom. Rebecca je sexy a Ewan s malou černoškou v tandeme bravurni

Corpus Christi (2019)

Mnoo kurwa silný vietor, Poliaci vedia dnes to vedia, citlivá struna kresťanského národa opäť brnka tu správnu toninu. Clergy bol tiež ppc film, no toto bolo hlbšie a zraniteľnosť väčšia. Paralela s bibliou, a metaforicke skvosty. Pridáte sa? Neoľutujete. Keby konečne aj Česi a Slováci točili úprimne filmy a nie pitchoviny ako party Hard a podobne

Spravedlnost podle Spensera (2020)

jo, nebolo to zas tak zlé. taka oddychovka na večer. noví herci. mark štandard so svojim čumením. par vtipnych scen, ale nic prelomove. naivny scenar a nerealie same nerealie

Drahokam (2019)

Magická šupa s fuking reality soundtrackom a vcucnutim do deja. Adam je opravdický a velmi moc lieta v pruseroch. Kedysi som stavkoval aj ja, viem, co to je lietat vo velkych prachoch a vcitil som sa do jeho situacie. OD zaciatku do konca sa nebudete nudit, aj ked je stopaz cez dve hodky. Originalnych filmov v zaplave serialov netflix nie je vela a tento si za rok 2019 uchovam v archivoch aj analoch.

Ad Astra (2019)

Vyzeralo to nádejne, ale zase taka srakorina

Bez vědomí (2019) (seriál)

Tak nadupany herci a tak zla dramaturgia

Requiem pro panenku (1991)

Pre mňa film, ktorý som videl 12 ročný a doteraz nič depresivnejsieho moje ocka nevideli