Tony Parker - Poslední pokus (2021)

Výborne, podobne ako Last stand. Skromný pracovitý basketbalista a môže si užívať ženu krásny dom milióny

Pod bodem mrazu (2021)

Španielsko opäť nesklamalo. Napínavý film s par chybami

Palmer (2021)

Taký obohratý scenár, že aj Markíza by nebola originálna. Zahraté dobre, atypický chlapec si vybuduje vzťah s chalanom, čo nosil nedavno pruhovane tričko, dnes sa napriek tvrdšej povahe snaží struhať dobrotu. Nemam nič za zlé, ale pocukrované praškovým cukrom to bolo zybtočne, chýbal mi tam taky drajv, trošku thrilleru alebo drámy, bolo to vcelku nudné. Ale aj tak dávam 3 a pol *

Bílý tygr (2021)

75 percent filmu malo dobre rozbehnutý dej, potom to akoby réžia nevládala dotiahnuť a zaver sklamal, bol jednoducho odflaknuty, skoro 4 hviezdy

Normální lidi (2020) (seriál)

podľa mna tí su, napriek ranám z detstva, celkom aj sadomasochisti, ved sa stale rozchadzaju a davaju dokopy. Ten mlkvy chalan, introvert, co vie pekne pisať, si neuvdomuje, ze najst fajn babu je umenie a ona bola uplne v pohode. cele to natahovali, ako rezia produkcia vyborna, ale pribeh fatalny, mohlo to byt na 4 diely a hotovo, naco to natahovat.

Don't Tell a Soul (2020)

Film mal slušnú produkciu, kameru. Hudba a príbeh zakopáva. Zápletka sa udiala, no celé tomohlo byť dramatickejšie a s lepším zaujímavajším koncom. Tma by sa dala vydolovať ešte jedna hviezda.

Lupin (2021) (seriál)

Čakám na druhú sériu, komerčne fajn dotiahnuté, ale visí to medzi realistickostou a fantáziou. Taka oddychová vec. Bez Omara o hviezdu menej

Učitelka (2020) (seriál)

Vzrušujúca dráma s prvkami teen stuff. Každý chalan bol do nejakej učiteľky alebo poriadne si na jej predstave vyhonil. Tu však ide do tuhého...