Haunt (2019)

Zaspávať viem aj pri iných maskách

Ostrým nožem (2019)

Náš slovenský zasrany štát 2004. Otras a lenivosť a arogancia štátnej moci

Rambo: Poslední krev (2019)

Ok juanito rambo je tu a žije si na farme s fajnou neterkou a sestrou. Povedal by som, že pohoda. Do toho príde zápletka a rambo rieši. S la putá mierda carbonmi, čo pasu mujere a to sa Jankovi nepáči. Nemali ho nasrať. To nie.... Ok štvorka bola akcnejsia. Tu sa mi páčili emócie a srdce. Je to pekne zakončenie kvinty a nech si kritici hovoria, čo chcú. Postavy super, chcel by som viac akcie a detailov vrážd, no pasce ala predátor nemali chybu. Z kina som si pískal spokojne krásnu theme melódiu a zaspávam s pocitom, že raz slyho stretnem a budeme kamoši

Elita (2018) (seriál)

Prvá séria zbytočne roztahana na zoznámenie s hlavnými aktérmi španielskeho krimi bh90210. Postavy a ich charakter su od prvej časti jasne ako kocnerova threema. Baví to dobre no porovnávať s casa je to neľudské. 3.5 stars

Kafarnaum (2018)

Videné v lietadle. Slušne a úchvatný detský talent. Krutý je ten život

Město lží (2018)

Dobry investigativny krimi film podľa skutočnosti. Johnny vie aj vážne role

Forever (2014) (seriál)

Nuda ako kosti a podobne sagory. Pan vsade bol čoskoro unudi. Oddychová zóna áno, pre náročných nie

Hotel Mumbai (2018)

Skvele napätie, herecké výkony a pointa. Plus podľa skutočnosti. Tí bastardi ma tak hnevali

Bez věcí nad věcí (2018)

Príliš nafúknuté a silene. Pekná myšlienka a milí herci, no moc ma to nenadchlo a film padne do zabudnutia