Luther - Série 5 (2019) (série)

Napinave az do konca. Uzasne spracovanie a postavy, Ruth je skvela herecka a Idris tiez. Vysperkovane az do konca ako Bodyguard. Riesenie dvoch dejovych liniek naraz, to da zabrat.

Útěk z vězení v Dannemoře (2018) (seriál)

Skvelá podivana a herecké výkony. Vazenske prostredie perfektné atmosféricke. Štát new York a väzenie a v ňom pár lumpov, čo chcú ujsť. Vyjde im lisiacky plán?

Jack staví dům (2018)

Opäť poburujúci a rušivý film ako od Triera býva zvykom. No má ma to očariť ? Brnkať mi na psycho ? Ani nie. Skôr nuda, úkazy o vrahoch a násilí sú už bežné v USA filmografii a tak nie je divom, že pri filme možno aj zaspíte. Umelecky ladené a s dobrým výkonom Dillona sa aj tak ťažko úbranite pocitu, že film stojí za houby.

Fauda (2015) (seriál)

Skvelo obsadená dráma s vypatou a známou nevrazivostou Izraelu a Palestíny, kde sú jednotlivci postavení pred morálno emocionálne otázky. Napätie, láska a nenávisť. Priamociarost, zbytočne nekomplikovanie zapletok a pekne arabky. Spokojnosť, netflix dakedy poteší aj viac

Planeta nezadaných (2016)

Pekne spracované, herec z Belferu trosku priemerny, ale tak na rodinnú podivanu celkom ujde. Bratia z PL vedia

Chata na prodej (2018)

Kam speje Česká komédia? No do smutnej ríše úpadku a nudy

Král psanec (2018)

Skvelá hudba, chariz herci a dielňa netflix. Statočne pokračovanie statocneho srdca bez zbytočného pretahovania a zakrucania. A moje srdce pistalo a vzdavalo vďaky nedelnemu večeru so skvelým filmom s peknou naturalnou kamerou