Muži, co zírají na kozy (2009)

"Na co jsem se to právě díval", položil jsem si otázku. Nevím. Bylo to divné, jiné a možná i trochu zábavné, ale jinak nic víc. Očekávání to nenaplnilo.

Gamer (2009)

90-ti minutový videoklip o budoucnosti děsivější než se nám zdálo. Slušná akce, jen ten střihač byl asi na tripu.

Absolventka (2009)

I když jsem si to pustil zrychleně, nic mi neunilo, k tomu není co dodat.

Super drbna (2007) (seriál)

Dvě a půl sezóny seriálu jsem už dlouho neshlédl v jednom týdnu. Dejte si pozor, je to velice chytlavé.

Sesterstvo putovních kalhot (2005)

V tomhle filmu se opravdu nic neděje. V Pánu prstenů se nic neděje (jenom se tam chodí, chodí tam i stromy), tady by ta chůze stromů děj jednoznačně oživila. A ta jedna *? Asi víte za co.

Hostel II (2007)

Myslíte, že jsem se zbláznil? Ne, pět hvězd si tenhle fajnový film určitě zaslouží. Kde jinde uvidíte kombinaci svlečených kočiček, českých herců, méně známých (pro mě samozřejmě ne) zahraničních herců, pokračování zajímavého nápadu, brutality a hnusu, českých a slovenských lidovek a partičky malých cikánskýck gangsterů. Eli Roth opět namýchal zajímavý koktejl a je na co se dívat. A ten závěr s fotbálkem už je třešnička na dortu. Máte-li rádi horory s nadsázkou, mohu jen doporučit a o smích nebude nouze.

Hostel (2005)

Eli roth mě zaujal už ve filmu Cabin fever. Hostel není "béčkový", ale "zetkový" film a křičí to z něj na míle daleko. Jen tak dál.

Nezvaná (2009)

Mám rád filmy s nečekanými zvraty na konci, takže i přes slabší děj dávám 4****

Super náhradník (2006)

Snaha byla, to se tvůrcům tohoto Shakespearovského kusu nedá upřít. Na druhou stranu celý film vypadá umělě a rozpačitě. Účast Vinnieho Jonese mě potěšila a jako bývalý fotbalový hráč do své role dokonale zapadl. Z toho přeslazeného závěru mě rozbolely zuby.