• Krátkometrážní

2011 MTV Movie Awards (2011) (pořad)

Moderátor celkem dobrý, všechno to bylo takové MTV cool a funny, ale zásadně vyhrávají ty nejhorší herci s nejhezčím ksichtem a to mě trochu irituje... jo a možná bych to přejmenoval na Twilight Movie Awards, to by bylo výstižnější...

Srbský film (2010)

Podle mě člověk, který dokáže napsat něco takového nemůže být tak úplně normální a osobně bych si asi na ně dával pozor. Míchanice japonského gore a jakéhosi podivného snuff porna na srbský způsob. Narozdíl od gore z východu, které je bráno vždy tak trochu s nadsázkou a řekl bych i lehkých bizarním humorem, do nás tady autoři rvou scény z těch nejzapadlejších koutů naší mysli. V některých scénách mi naskočila inspirace knihou 120 dní sodomy, avšak ani Pasoliny neměl odvahu převést vybrané scény na plátno s takovou důkladností a detailem jako Spasojevic v tomto podivném snímku. 110ti minutová procházka vaší nejhorší noční můrou, která se vám pravděpodobně ještě ani nezdála. Totální zvrácenost, která vás donutí se zamyslet nad smyslem lidskosti. 66%

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Paráda, grilování miluju a k létu to prostě patří. Rád nasbírám další cenné informace od odborníka na slovo vzatého.

Teenage Paparazzo (2010)

Paráda, opravdu zajímavý dokument. Sem tam se najde neznámý "hrdina" o kterém stojí za to natočit film. Abych pravdu řekl, tak klučinovi závidím, opravdu vzrušující dětský život 65%

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Pro mě jedna z nejlepších komedií za poslední měsíce. Tak výbornej nápad jsem už dlouho neviděl. Celá zápletka je naprostu úžasně vtipná a vůbec ne blbá. Moc dobrá práce začínajícího režiséra 90%

Bastardi (2010)

To co bych k problému, na kterém je film založen chtěl říct zde nemůžu publikovat a možná by to bylo i lehce protizákonné, tak alespoň tedy k filmu samotnému. Přišlo mi to jako slabý pokus o české Nebezpěčné myšlenky pojatý trochu drsněji a zaměřený na současný ožehavý problém českých škol a Česka vůbec. Bohužel poměrně dost slabé herecké (ne)výkony tomu moc šťávy nedodaly nehledě na řadu dávno vyčpělých herců, kteří si tu přihřáli polívčičku. Nicméně se někdo nebál se do toho pustit a to oceňuji. 60%

Tik ťak (2011) (studentský film)

Woow tohle byla naprostá paráda s úžasným vyvrcholením. Moc oceňuji originální nápad. 90%

Constantine (2005)

Křesťanství má pro mě jediný pozitivní přínos lidstu a to ten, že se díky němu dají točit filmy jako je tento. Horory s náboženským podmětem byly od pradávna velmi atraktivní pro diváky a nejinak tomu bylo i zde. Fajn kamera, fajn efekty, fajn posvěcené věcičky na zabijení démonů. 70%

Bitch Slap (2009)

Ministerstvo sexu varuje: Tento film by neměli sledovat ženy a zejména pak feministky. Tři neuvěřitelně sexy kočky, které se spolu celej film perou, polévají se vodou a o obřích výstřizích nemluvě. V podstatě vůbec nevím o co se ve filmu jednalo, jen jsem koukal a jednou rukou si utíral slinu u pusy :D

Magoři (2010) (pořad)

Po Jackass a Nitro Circusu, už asi těžko přijde někdo s něčím vyloženě originálním. Tento pořad bohužel není vyjímkou, ale zase se musí ocenit nápad zapojit do soutěžení proti "profesionálům" obyčejné lidi. Každý kdo si o sobě myslí, že je něčím vyjímečný se může pokusit bojovat o 5,000 dolarů. 50%