Smolaři (2009)

45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - FOCUS ON BELGIAN FILM - Zaostřeno na belgickou kinematografii (De helaasheid der dingen / THE MISFORTUNATES / Psanci osudu) - Sice těch nechutností bylo i na mě dosti, ale jednou za čas se to přežít dá, tedy pokud se u toho člověk dobře baví... 6. 7. 2010 - kino Thermal - Kongresový sál - Karlovy Vary - 85%

Smršť (2011)

47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - ANOTHER VIEW - Jiný pohled (Hail / HAIL / Smršť) - Ještě doteď nechápu proč jsem si tento film vybral, věděl jsem co to bude a stejně na to šel. Strašná patetická nuda se zcela jasným koncem. A přeslazené závěrečné vzpomínání bylo mimo hru už totálně... - 29. 6. 2012 - kino Thermal - Malý sál - Karlovy Vary - 20%

Smrt čeká všude (2008)

Nemůžu si pomoci, ale nemyslím si, že by měl takto vypadat nejlepší film roku... - 18. 5. 2012 - 50%

Smrt člověka na Balkáně (2012)

47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - FORUM OF INDEPENDENTS - Fórum nezávislých (Smrt čoveka na Balkanu / DEATH OF A MAN IN BALKANS / Smrt člověka na Balkáně) - Originální věc, která není moc uvěřitelná (tedy alespoň ty okamžiky po činu), ale vtipná je určitě... - 5. 7. 2012 - kino Thermal - Malý sál - Karlovy Vary - 60%