Eragon (2006)

konecne Slovensko posluzilo na nieco lepsie ako rozpredanie strategickych podnikov zahranicnym investorom!! Pozoruhodna mytologia, excelentny zaporaci (ci uz cernoknaznik Durza, alebo Galbatorix, ktory bohuzial dostal malo priestoru), a velmi vydareny drak. Skoda tych nesympatickych hrdinov a skripajuceho deju. No nic musim sa dostat ku kniznemu spracovaniu, lebo asi druheho dielu sa skoro nedockam.

Shrek (2001)

nadherna rozpravocka plne peknych pesniciek, nesputanej zabavy a nenapodobnitelneho ceskeho dabingu. Na svoje si dojdu hlavne odrastenejsi, sympatizanti nervovo labilnych somarov a hlaskuoidnych stvoreni z rozpravok, o ktorych citali ked boli este detmi.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

kto lepsie sparoduje Americanov ako sami Amici??? US Army 4ever !!! :_D bohovska to rozpravocka. Uvitanie UFO prezidentom, scena to na plienky :-DD

Saw: Hra o přežití (2004)

skoro klasicky krimi thriller az na genialne, a veruze prekvapive, vyvrcholenie!!!

Lví král (1994)

uz od uvodnych tituliek sa mi pred ocami spolu s filmom odvijali aj spomienky na detstvo. Moja prva navsteva kina....moj prvy film....moj prvy animak....a asi 2 metrove hovado co predo mnou sedelo :-D Velmi pekny pribeh, nadherna hudba a sympaticke postavicky..nadherna spomienka na ranne detstvo...Hakuna Matata :-D

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

uzasna rozpravocka pre vsetky vekove skupiny. Nadhera, porovnatelne s prvym dielom. P.S.: vsimli ste si, ze v kazdom uspesnejsom animaku sa najde postavicka s mierne podlomenymi nervami??? Tyranosaurus :-DD nema chyby

Toy Story: Příběh hraček (1995)

musim sa priznat ze zo zaciatku som rozmyslal co vsetci na tejto rozpravocke vidite?? Ale postupom casu sa predo mnou odohraval naozajstny Pribeh Hraciek!! Skvely pribeh, vizualna stranka, postavicky, humorne ladene...stalo mi to za to.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Simpsonovcov mam velmi rad a po tomto filme to inak nebude...plno vtipov a naraziek a Homer este blbsi ako bol (ked sa este da)...bohuzial druha polovica filmu trosku zaostavala

Proroctví (2009)

konecne sa Cage po dlhej dobe dockal aj lepsieho filmu... nemozem si pomoct ale film ma doslova vtiahol do deja a zabudol som i na pravidelnu davku zemiackov, ktore zvyknem pri filmoch jedavat. Apokalipticky film, super napad a poucenie, ze nechavat odkazy buducim generaciam nie je najlepsi napad !!!