Kontraband (2012)

mam velmi rad taketo filmy kde je vsetko a s vsetkym prepletene. Clovek sa potom tesi na ten zaver a vyvrcholenie. Velmi prijemny pocin a dobre pozeratelne (vdaka ti Kate).

Vzhůru do oblak (2009)

vesely pribeh o plneni slubu a sna. Uzasne postavicky a neuveritelne psy. Prijemna oddychovka, po ktorej siahnem nejaky ten uprsany vecer.

Andělé a démoni (2009)

chybala mi tu nejaka schopnost uputat ako pri Da Vinciho kode. Tu to bolo az prilis "za vlasy pritiahnute nahananie" a nejaka bomba pod Vatikanom. To ma nazaujima a netrapi. Som veriaci, ale cirkev nepovazujem za potrebny stimul mojej vieri. Mozno mi len chybal nejaky ten albin :)

Divočáci (2007)

partia chlapov, ktorym som zavidel len tie bundy a zihadla pod nimi. Prijemne na pozeranie a napodiv aj po opatovnom zhliadnuti stale dobre. Dufam, ze aj si v pokrocilom veku budem takto uzivat.

Vánoční koleda (2009)

Vianocna koleda plna radosti a obrovskej premeny stareho zatrpkleho starca v zivot milujuceho a srdecneho pana oslavujuceho Vianoce. Osobne si neviem predstavit cloveka, ktory nenavidi Vianoce, ale tuna bol vykresleny dostatocne. P.S.: chybal Carrey nazivo :)

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

nemam slov pre tento diel. Na prve pozretie vydarene pokracovanie, no s dalsim zhliadnutim prichadza nuda z uz 100 krat videneho. Malo priestoru pre Scrata a vydarenych scenok (okrem uvodonej), Sid v uzady. Ozivenie priniesla alespon "babi". Myslim, ze uz znova po tom nesiahnem.

Cesta do zatracení (2002)

posobivi film s uzasnym Hanksom a jeho "Road to Perdition". Svet mafie bol a aj je drsnou vecou, kde ste si neboli isty, ci za to ze ste si uprdli pri niekom sa rano nezobudite v posteli s konskou hlavou. Preto su moje obavy na mieste, ci za toto hodnotenie nepojdem spat s rybami. Avsak viac mi moje "ja" nedovoli udelit. A tak hor sa na matrace! :)

Johnny English (2003)

Rowan Atkinson vymenil svojho Mini Coopera za Bentley. Urobil dobre. Podarilo sa mu preniest Mr. Beana do sluzieb Jej velicenstva. Vtipne momenty, trapne chvile a agent pohroma k tomu. Dobra zabavka na vecer, ale opakovane zhladnutie Vas uz vrati trochu "na zem".

Věc: Počátek (2011)

celkom vydareny prequel. Vlastne v podstate nemam ani co vytknut. A to pri dvojkach neni zvykom. Snazi sa to spojit s povodnym The thing, co sa mu vlastne aj dari takze nakoniec iba jedna pripomienka. Vlastne uvaha. Ako je mozne, ze efekty v 80. rokoch su posobivejsie ako tie z roku 2011??

Kameňák (2003)

ja neviem. Ja som sa aj zabavil. Videl som aj vascie voloviny. U tohto som sa aspon bavil.