Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

neviem ale pre tuto cast mam fakt ze slabost!Mozem iba povedat ze dobre dobre velmo dobre......vydarene..:-D Seres mne ze uz mne neseres...hmm opichal som ti matku..2x...no to uz je lepsi:-DDa potomto cokoladove zakusky uz nejem:-DDD

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Scrat na hrad!!!!! Potesilo ma ze dostal viac priestoru co naplno aj vyuzil:-DD....slabsi Sid ale i tak na urovni, o to lepsi Diego a Manny:-Dhlasky typu....Ked tvoj druh nevyhynie tak si zatlieskaj......Siiiiid!!!!...tak nic ked nemas rad vesele pesnicky:-DDDDvelmi podarene

Doba ledová (2002)

Vevericka z asi najneinteligentnejsim pohladom s akym som sa stretol v spojeni z dementnym antropologickym lenochodom a sem-tam dobre hlaskujucim mamutom, k tomu este celkom vydareny scenar....a co dostaneme???kvalitnu animovanu komediu pre celu rodinu:-DDfakt vydarene ine ako 5* to ani nemoze dostat

Akta X (1993) (seriál)

najvacsie tabu mojho detstva (teda pokym som nepodlahol pornu :-D)... pamatam si ako mi to nasi zakazovali kukat, ale uz vtedy som preukazal vysoku inteligenciu a nasiel som si sposoby ako to pozerat (skarou cez dvere). Jednoznacne klasika, ktora nesmie chybat u ziadneho serialoveho maniaka!! SEASON 9 - sklamanie. Vyvrcholenie najvacsej konspiracie som si predstavoval inak. A bolo badat na celej serii, ze asi napady dosli. Narychlo posledne casti vysvetlovali alebo ukoncovali, vsetko co ostalo nedoriesene. A posledna "hodinovka" to zaklincovala.

Jmenuju se Earl - Série 2 (2006) (série)

slabsie ako prva seria, hlavne zaciatok serie, kde su priemerne casti. No stred a zaver vytiahnu seriu hore.

Jmenuju se Earl - Série 1 (2005) (série)

skvely sitcom so skvelym obsadenim a originalnym nametom. Kazda jedna postava je perfektne vykreslena a odskrtavanie zo zoznamu je fakt napadite.

Spider-Man: Bez domova (2021)

po vcelku nezazivnej (pre mna) dvojke skvely obrat. Akcne, s dostatkom humoru, sokantne a trochu aj slzyberuce. Vydarene zavrsenie trilogie (teda myslim). Inak som zabudol ako neuveritelne vysiel casting  prvych Spider-Manov.

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

tak toto ma bavilo. Namiesto vesmirneho sajrajtu co sa snazi dobit Zem, tu mame mytologiu s dalekeho vychodu s jednym "Kaiju". Prva polovica venovana predstaveniu samotneho hrdinu + original Mandarin a druha polovica tej onej mytologie s roztomilym Morrisom. Marvel skusil trosku odbocit a trafil.

Simpsonovi - Série 22 (2010) (série)

o poznanie lepsie ako predosla seria. Avsak zlate casy maju Simpsni za sebou. Prilis vela priemernych dielov prevlada.