Faces of Death 4 (1990) odpad!

hrozostrasna blbost az to boli. Ak uz ste sa aj ostali sokovany (na chvilku) hned to zmrzacil nejaky fake.

Scooby-Doo jde do Hollywoodu (1979) (TV film) odpad!

dodrbali inak kultovy to serial! Si pamatam ze za "meho mladi" rodicia ani spravy nemohli kukat lebo musel byt Scooby. Tato cast je uplne ale uplne zbytocna a navzdory vsetkym snaham i velmo trapna. Scooby bez priser je velmo zle rozhodnutie.

Garfield šokuje (2007) odpad!

i ked tuna je Garfield asi o 200% viac Garfieldoveckejsi ako u "filmovych" spracovaniach, tam som alespon vydrzal dopozerat. Najlepsia cast filmu je pri robeni komiksov kde som sa aj pousmial. Garfield nech sa drzi radsej stranok dennikov!

Omen (2003) odpad!

tyto Thajcici su fakt podareny!! Obdivuje panov od dabingu, ze sa dokazali strafit do toho ublabotaneho a preafektovaneho vyjadrovania. K filmu..no...neni co vlastne hodnotit..

Přichází Satan - Procitnutí (1991) (TV film) odpad!

ach jaj! Cela seria Omenu mi absolutne ale absolutne neprirastla k srdcu. Po The Omen ked sa zobrazovalo narodenie a detstvo Antikrista, cez Damien a dospievanie az po Omen III (asi najlepsia celej serie), kde je dospelost a konfrontacia so Spasitelom. Omen IV a skuska zamenit Antikrista za Antikristku vysla asi tak ako keby na Sahare otvorili lyziarske stredisko. Absolutne bez napadu opakujuce iba predchadzajuce casti.

Freddyho smrt - Poslední noční můra (1991) odpad!

Hroza z Elm Street -- Freddyho pomsta za predosle 2 diely!!!....hrozny herci, hrozny scenar, hrozne dialogy, hrozny film, hrozne.....vsetko... preboha jedine co bolo dobre zaverecny klip rekapitulujuci Freddyho paseku od prveho dielu a sem-tam podarene vtipky od Roberta Englunda...Inak hroza ....

Jason X (2001) odpad!

Jason vrazdi uz 21 rokov a stale nie a nie aby to spravil poriadne! Tato navsteva buducnosti prinasa iba trapne vrazdenie bez cohokolvek co by mohlo uputat! Trapne trapne a este raz trapne! Jedine co mozem pochvalit je scena ked Jason mlati jednu holku v spacaku druhov holkou!!!!!! Som sa veruze nasmial :_D

Pátek třináctého 5 (1985) odpad!

s Jasonom mame toho co to spolocneho! Po (v) kazdom dieli skoro zomrieme :-D ja bohuzial od nudy .... absolutne bez napadu, nejakeho vzrusenia, atmosky cohokolvek co by nazancovalo, ze sa pozeram na film alebo co! Miestami som si pripadal ako keby som pozeral reklamu na firmu brusiace cepele, co sa chcela pochvalit, ze dostali dotacie na novu brusku s diamantovym kotucom, a preto do kazdeho zaberu drbli cepel, ktora sa kazdu chvilu do niecoho zareze! Asi najhorsi najzbytocnejsi diel celej serie a pri pomysleni, ze mam pred sebou este dalsich 5 casti mam chut zabijat tiez!!! Nezachranilo to ani to, ze skoro cele zenske osadensstvo ukazolo cecky :-) ! P.S.: najviac ma dostala asi herecka, ktora sa volala Debie ci Denny Vorheese :-DD

Děti Anakondy (2008) (TV film) odpad!

slusny komentar sa ani neda napisat!!! Ziada sa mi tolko vulgarnych slov ale beriem do uvahy mozny trvaly zakaz pristupu na tuto stranku.-D proste hovadina najhrubsieho zrna s Hasselhoffom vtipkujucim o alkohole.-DDDD