Méďa (2012)

Víc k tomu asi nenapíšu, prostě to byla po dlouhé době zase fajnová komedie - When you hear the sound of thunder, don't you get too scared. Just grab your thunder buddy and say these magic words: "Fuck you thunder! You can suck my dick. You can't get me, thunder, 'cause your just God's farts.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Stará parta je zpátky a hned to dostalo pořádný koule a vrátilo do zaběhnutých kolejí. Přesně tohle chybělo posledním dílům. A ať si říká kdo chce co chce, tak Stifler je krutej a bez něj by to byla obyčejná komedie.

Elitní zabijáci (2011)

Jednou a dost. Druh filmu, na který se podívám jednou a vím, že podruhé té to budu chtít vidět za několik let. Filmů na takové téma už pár myslím bylo. Hlavní postavy to asi celé udržují tam kde to je.

Thor (2011)

opět a zase Marvel. Kéž by se dařilo všechny komiksáky takhle natočit. Chvílemi je sice děj na zemi šílený, ale vše to vyváží Asgard. Nutné vidět 1080, protože při tom padá v Asgardu člověku brada. Thor dostane lekci, ale je prostě dobrej, když začne tanec s kladivem.

Iron Man (2008)

Jsem fanda marvellu a nestydím se za to. Pokud se chce člověk pobavit, tak je to ideální. Nemusí čekat složitý příběh a může se je smát a divit co všechno může Tony Stark vymyslet. Za mě plný počet.

Robin Hood (2010)

Trochu víc jiné zpracování a proto to musí člověk brát jinak. Dát tomu Robin Hood: Prequel, tak ani neceknu. Tím si to trochu pošlapalo vizáž. Záběry suprové a příbeh taky dobrý, jen se odprostit od toho Hooda. Proto ty 4, na celych pět něco chybí.

Prci, prci, prcičky (1999)

Nerozumím některým a tak nízkým hodnocením. Krom dvou(poslední dva) jsem viděl všechny díly. První se bohužel nedá s ostatními srovnávat(tím myslím, že to bylo mnohem lepší). Možná Naked mile mě ještě takhle pobavila a to hlavně bojem s bandou liliputů. IMHO jeden z nejpovedenějších dílů, ostatní nemuseli vůbec být, ale to by se pak nenatočil poslední "nejlepší" díl(to teprve uvidiím).

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Težké hodnocení. Na jednu stranu nejtemnější(jak tu někdo psal), na druhou stranu trochu natažené. Chvílemi jsem nebyl schopen udržet pozornost. Ledová planeta šla mimo mě, tam jsem to chtěl přetáčet do chvíle než tak vtrhlo impérium a všechno totálně rozmasakrovalo. Síla taky stříká ze všech koutů nejvíc ze všech epizod a to finále člověka nutí si pustit obratem šestku, protože už chce vědět, jak to vlastně dopadne.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

První z prvních, na tu dobu neuvěřitelné kostýmy a víceméně vše neuvěřitelné. Jako většina zde, jsem na čtyřcce vyrostl. Tento díl se stal legendou a posunul asi celou kinematografii dál. To tak pro začátek. Po zhlédnutí nových epizod, mám strach, že původní dostali trochu na frak a to z důvodu, že i když jsem si to nechtěl připustit, tak je vše moc zdlouhavé. Ale to je tou dobou kdy se točilo a co bylo k dispozici. Příběh jako takový člověka vtáhne do děje a všehovšudey tak nějak pochopí o co vlastně jde. Finální scéna je luxusní, na tu dobu ta bitva ve vesmíru překonala některé bitvy, které se točí dodnes. Naopak některé scény jsou trochu zbytečné viz prohledávání hvězdy smrti a hledání princezny(sestričky) a co nejvíc, jakým způsobem se sebou nechá zatočit Obi-wan. Po několika letech když jsem se nad tím zamýšlel, tak si jen řeknu, proč takhle ... vím kvůli Lukovi, ale mohli to udělat trochu jinak. howgh

Pasti, pasti, pastičky (1998)

trochu silné kafe a člověk ani neví jak to má brát. Ta jedna hvězda pouze za pár vtípků s MD ale hlavně za ZS, která to zahrála - klobouk dolů.