• Fantasy

Dostaň ho tam (2010)

Já som sa na tých kravinách smial. Asi naozaj nie som náročný. Okrem toho Russel to s hlasom vie... aj čo sa týka jeho anglickej angličtiny, aj čo sa týka jeho spevu. Jonaha mam rád už len preto, že je dôkazom, že nemusíte byť zrovna sexsymbol, aby si vás obľúbili masy. Keby to malo o dvadsať minút menej, dám 5.

Rok jedna (2009)

Od Jacka Blacka viac ako toto neočakávam. 5 nedávam aj keď som sa skvelé bavil, len preto, lebo si vážim samozrejme kinematografiu a 3, koľko si to na objektívnej stupnici zaslúži nedávam preto, lebo mnohí z vás dali 2 a menej, čo si nezaslúži. Dúfam, že som sa vyjadril jasne. :D

Probuzení tmy (2007)

stotožňujem sa s uživateľom FREDDYm.

Machete (2010)

A uz ze dam 5. Siel som do toho z tym, ze si chcem pozriet nieco ako Planet Terror a bolo to lepsie ako Planet Terror. V com? Predsa len to bolo realnejsie. Jessica a Michelle zdvihnu akekolvek hodnotenie o dva body + cela kopa zapadajucich hviezd. A tak som chcel vediet, co to je za film, ked som pri Grindhouse videl ten trailer... Nikto mi nepovedal, ze je to fake. A teraz to vyslo. A ja som od toho viac neocakaval. Len, ze mi predlzia ten trailer. Ano, jasne... nejake hlasky hodne skultovnenia by bodli, ale tak to sme si asi moc zvykli a sme rozhyckani. Proste akcna zabava, pri ktorej sa nenudite a sem tam aj zasmejete. Padre, have mercy.... God has mercy, I don't. Ozaj, zabudol som... do mojej zbierky chcem ku gladiusu(gladiu-ako to spellovat?) a katane aj macetu :D

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Ako to sakra robila s tou nohou, ze to strelilo, len ked zamierila? :D Planeta teror mi v dost pripominala Jacksonov Braindeath. Konkretne v tom, ze ked si myslite, ze absurdnejsie to uz byt nemoze, reziser vam ukaze ako velmi sa mylite. A uz, ze moze.

Nevěsta přes internet (2001)

Mne sa to pacilo. Mozno ako povedal POMO, mam velmi divny vkus. Ale skor to bude tou slabostou pre Kidmanovu. Ale zase to nebola az taka hlupost. Komplicka mafie predstiera vztah s dalsou obetou a pritom sa do nej zalubi. Sto krat otrepany scenar, ale v anglicko ruskom sate s australcankou a dvoma francuzmi, tu este nebolol. A neviem co sa tu vsetci obuvate do Chaplina... ani taki sympaticky ako on mozno nie ste a urcite ani nie taki herci. A jeho rola si vyzadovala aby posobil ako geek. 75%

Vybíjená (2004)

nenadchne ani neurazi... taka oddychovka bez vyraznejsej pointy...

Propast (1989)

priznávam sa, že som videl priepasť až teraz v októbri 2010, ale aj tak musím povedať, že ma dostala. Naozaj perfektný film a to filmy s ponorkami a vermírnymi, či obyčajnými loďami nemusím. Skvelá hudba. Herci nie ako vystrihnutí z módnebo katalógu - skôr nesympatickí, čo mi v poslednom čase skôr pridáva na hodnotení, lebo už som "precukríčkovaný" a "prebábikovaný" dosť. Efekty - najmä farebnosť až taká nadprirodzenosť vyžarujúca neochabuje ani s tým, že len nedávno som videl Avatara. Taký neponáhľajúci sa, nenáročný scifi film. Pekné a pozerateľné. Aj ta romantická zápletka rozvázajúcich a schádzajúcich sa manželov určite robí svoje.

Ošklivka Betty (2006) (seriál)

priznavam, ze to na 5 nie je - ale potrebujem vyrovnať aspoň nejaký ten odpad - však tam je toľko vtipných scén... na 3 a pol * určite.

Red (2010)

Zaujímavé koľko ľudí to už videlo a ešte len tu v Londýne to budú dávať až o tri dni :D ale akokoľvek... kvalita to bola na pozeranie dobrá - do kina sa na to nevyberiem, ale nie preto, že by sa mi to nepáčilo, ale stačilo. Rozhodne som ale po televíznych upútavkach očakával väčší šmejd. Čo sa mi páčilo a čo nie? Rozhodne chémia medzi Willisom a Parker, akčné scény typu "odpálkovaného granátu" a pištoľ verzus bazooka (sorry tie neoborné termíny - v zbraniach sa nevyznám) :D a potom celé to malo dosť vtipných hlášok a situácií. Z hercov ma najviac tešil Malkovich. Prečo nie 5? Aj keď celé to dalo zmysel predsa ma ten príbeh okolo viceprezidenta nezaujal a chvíľami to skĺzalo do trápnosti. súhlasím s honotením, aké je tu na csfd dnes 20.10.2010 (aký pekný dátum) 77%