Neporazitelný (2002)

Kdybych neviděl 2 díl zůstal bych o 3*, takhle je vidět že "Undisputed II" je lepší než tohle. Jeden z mála filmů kde 2 pokračování překoná 1.

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

O 100 % lepší než 1díl který oproti tomu vypadá jak jenom taková svačinka před rozjezdem. Jai White se mi zalíbil a musím říct že tenhle borec by byl dobrým nástupcem Arnieho, Slyeho atd. Stylové a perfektní souboje u nichž se prostě nedá nedívat, má to výbornou choegrafii a nápad. Skvělé, oddychovka která prostě pobaví i po několikátém zhlédnutí! :)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Hulka jsem nikdy moc nemusel ale po tomto dílu jistě zkouknu i ten první. Má to tempo, velmi dobrou akci a výborné obsazení. Podle mě je to jeden z nejlépe natočených filmových komiksů, aspoň mě to tak připadá. :)

Nevědomí (2013)

Vizuál parádní, dobrá hudba, herecky zahrané víc než dobře (Cruise, Freeman, Coster-Waldau) ale v příběhu bohužel selhává. Potenciál tu je, akorát není plně využitý, což o to více zamrzí. Zatím za 3*, ale třeba se to s následujícím zhlédnutím změní. :)

Nikdy to nevzdávej (2008)

Stylové! Velmi se mi to líbilo, prostě fajnová oddychovka kde je plno namakaných kluků, plno krásných holek, plno drsných soubojů a velmi skvělého Djimona Hounsoua. Musím říct že ve finálním souboji jsem opravdu hlavnímu hrdinovi držel palce. :)

Ninja Assassin (2009)

Ano, souhlasím s vašima komentářema. :)

Noční můra v Elm Street (2010)

Dlouho jsem se nenudil u nějakýho filmu až u tohodle. Sám Freddy byl uplně jiný Haley ho hrál nejlíp jak mohl ale Englund si ho prostě užíval víc. Atmosféra zmizela neznámo kam, herci jsou víceméně průměrní a jinak není nic co mě zaujalo, vlastně jo scéna kdy je Freddy upálen a to bylo maximálně vše. Remake se nepovedlo, mělo to skončit filmem Freddy vs Jason to bylo něco, tohle je akorát ždímání peněz. Škoda.

Občanský průkaz (2010)

Na český počin vynikající. Výborné obsazení hlavní čtveřice a dalších. Trojan dobře zvládá navodit atmosféru 60-70 let a hlavně to dokáže podat vtipně. Kdyby to však ukončil půl hodiny před koncem, bylo by za 5*, takhle to ale bylo zbytečně natahované. Viděno v kině.

Oko dravce (2008)

Výborná myšlenka, zběsilé tempo a Shia LaBeouf s Billym B. Thorntonem .. toť vše. :)

Ong-Bak 2 (2005)

Skvělá oddychovka s Tonyěh Jaa, na příběh (ale slony mám rád) se moc nehledělo proto to bylo stupidní, spíše tvůrci sázely na propracovanou ale dobrou akci. Hlavně se povedla kamera a jedna dlouhá scéna v hotelu bez střihu to byla panečku scéna. Ano, bylo to příjemné koukání.