Seriózní muž (2009)

Dybbuk? - The essential text of the get is quite short: "You are hereby permitted to all men," i.e., the wife is no longer a married woman, and the laws of adultery no longer apply.

Maratónec (1976)

New York je barevný, jsem z toho paf, za zádama Central Park, New York na mě šáh.

Bourá jen blb? (2003)

To nám promítali na školení řidičů referentských vozidel.

Český mír (2010)

V nejdelší den roku - 21.6.2010 - kino Lucerna - odpolední představení pro seniory - od 16:00. Jaroslav Hašek by to nenatočil lépe.

Babička (1921)

Skvost! Zásadní dílo o stalkingu, který je zde znázorněn hned ve dvou příbězích - černý myslivec a písař Zlatohlávek. Cenu za vedlejší roli si zaslouží sluha u kněžny. Scéna ve které představitelka hlavní role pláče na hrobu autorky předlohy v prologu filmu zcela předběhla svou dobu. Doplněné Slovanské tance jsou do zvukové stopy vybrány kongeniálně. Tak on je to dalekohled, a my mysleli, že je to flautna. Nutno vidět!

Opravdová blondýnka (1997)

Hlavní postavy jsou většinu filmu oblečeny do spodního prádla, županu a případně smokingu, který se americky překvapivě řekne tuxedo.

Pasti, pasti, pastičky (1998)

V hlavních rolích dva igráčci z divadla Sklep, šmírák Donutil, Mattoni, Becherovka a nenápadný žlutý kabriolet. Pekelné kostýmy a hudba. Dobová záležitost.