Železný kříž (1977)

Absurdní šílenství, to je válka a o tom je toto dílo! Špílberg se může dloubat v nose, na tohle nemá! A závěrečné titulky jen utvrzují nadčasovost a svinstva co se dějou!

Biloxi Blues (1988)

100 kliků 150 kliků 200 kliků

Česká miss (2010) (pořad) odpad!

Na každém záběru JCVD ukazuje co si o tom myslí. A neni divu, sedět vedle Pawlovský, poslouchat narážky Leoše Blijoše...takovou ostudu si děláme...co my?! naše vaše TV Nova, nejbestgreat bomba kanál of universe!

Monty Pythonův smysl života (1983)

Film spíše ukazuje, co smysl života není, je to parodie na naší společnost. A že to není vtipné? Já se teda chlámal jak prase a přitom sem kejval na každou myšlenku i narážku. A ta atmosféra jak z filmu Brazil, pro mě nej Pythonka!

Alenka v říši divů (2010) odpad!

Sem asi jedinej, pro koho je Burton okoukanej, navíc tady to fakt přehnal, fetiš kam se podívám a k čemu pak je film ze kterýho mi je nevolno? Sadomaso fakt nejsem.

Zatracení (2002) odpad!

Tak se českým filmařum jednou za sto let naskytne opravdu zajímavé téma a příběh a voni to pohnojí z gruntu po sřechu. skoro nečitelné titulky (chápal bych to roku 1939 ale 2002-proč proboha proč?!)naprosto ubíjející a nudné home videa(to bych v kině nevydržel-ať žije tv ovladač!!!) Roman Holý( a to se mám podělat? už 20let omejvá to samý) A (ne)herecké výkony jakoby z tv nova vypadly. Prostě zlaté české ručičky. totální selhání a odpad!

Hra smrti (1978) odpad!

Jako takle znásilnit mistrovo odkaz, to je něco. Ty záběry na tupce s Bruceho fotkou na hlavě alá -TELETELE, kdyby to radši udělali jako dokument o tom, jaký to mohl být film, než tuhle kokotí amatéřinu!

Časové pásmo bylo změněno