O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Toto je mistrovský kousek pana Trošky, psychadelická a temná šou o boji lásky se zlem, ale pohádka to rozodně neni, přidat trošku krve, máme tu největší český horor od spalovače mrtvol. Škobkový bych za její roli dal všechny oskary a glóby a stejně by to bylo málo!!!

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Velkolepá nuda ve které je Jiří Menzel přistižen spíše jako pervérzní stařec vočumující ženský než jako režisér a opět velký humbuk pro nic. Opravdu špatná záležitost.

Nebezpečná hra (1991)

Zkuste mít doma smečku tří dobrmánků a nemilovat tenhle film:)

Kamufláž (1991)

to že v tom má ta baba prsty sem tušil od začátku, ale to, jakýho schytá od Lungrena na konci granáta, z toho sem hotovej ještě teď:)

Valkýra (2008) odpad!

Tom Cruise forever!!!

Samotáři (2000)

Nevim jestli tento film osloví i dnešní omladinu, za mojich školních let to byl kult, veselý cigaretky byly laciný stejně jako pivko a v těch stavech se furt něco dělo, stejně jako v tomhle filmu:) Pustit to dnešní mu násctiletému, kterej je v rauši schopnej maximálně tancovat s mobilem v ruce na petříně...kam sme to dopracovali?!?

Syriana (2005)

Bojíte se pravdy?

Království nebeské (2005)

Kdyby obsadili místo Legolase nějakýho opravdovýho drsňáka, vypadalo by to stokrát líp, ale já Scottovi odpouštím, neboť je to nebeská podívaná