Cyril a Metoděj – Apoštolové Slovanů (2013) odpad!

Veledílo vás uvítá hudbou, kterou si někdo uplácal za 10minut ve frujtilopu (v titulcích se dozvíme, že na to byli DVA!!! a ani jeden neslyšel o reálných plug-in nástrojích), k tomu zarudlé pozadí odfláklé powerpointu a už to jede půl vteřinové záběry na město, přehrávající, nepřirození neherci vypínám a máme tu další CZ sra*ku, zkaženou náladu a jak v České politice tak v Českém filmu jsou hovada, co tam nemaj co dělat! Talent Eva a Vašek style, odpad, nesměšně smutné, 50let Československé snahy pro kvalitní film v hajzlu pro tohodle chcípáka a jemu podobné! du na cígo

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Jednoduché a zábavné. I s Arnoldem jsem se nasmál. Nejsilnější kouzlo filmu pro nenáročné spočívá v tom, že jej můžete sledovat a dívat se pořád do kola a stejně se neokouká.

Loganův útěk (1976)

Je to jako najít starou láhev vína. Každý to nemusí ocenit, nebo pochopit, ale na tu chuť a vůni už nikdy nezapomenete. Já barbar se k tomuto dílu dostal až teď a při sledování si postupně uvědomoval, kolik filmů a seriálů, které jsem již viděl, vychází a a jiné vykrádají Logan's Run. Toto je jeden ze základních kamenů sci-fi filmů a nelituji jedné vteřiny strávené u něj. Děkuji

Sviňák (2013)

Na střední škole jsem četl zvláštní knihu, která byla postavena na tom, že hlavního ,,hrdinu,, čím dál víc nenávidíte, neboť představuje všechny ty hajzly, co se vás snaží vojebat! Na film jsem byl hodně zjedavý, hlavně jak si poradí s tasemnicí. Dokonale! Obsazení, atmosféra, James McAvaoy je pro mě borec, umělec, fetiš!

Total Recall (2012) odpad!

Farrell tak nehorázně přehrává, že je hoden oneman divadelní hry se zrcadlem. Nevím Jestli tomuto rémejku více škodí on nebo nedotažené scény, ač inspirovaná atmosféra (Blade Runner) je scela odfláklá, pózerská kalkulačka.! Kastrovaný Farrell, Kastrovaný Film a Arnold si s úsměvem zapaluhe Hawana, neboť král nebyl poražen!

Temný rytíř povstal (2012)

V tom filmu je síla. Síla rovná Rockymu IV a přesto svá. Dílo finišuje a úžasně uzavírá Darkpsychoepický příběh ustrašeného chlapce jménem Bruce Wayne. Tato Epictrilogy již nikdy nebude překonána a nikdo by se to neměl pokoušet, pohoří prostě....

Batman začíná (2005)

Nolanovo opatrné krůčky kolem laťky Tima Burtona. Neskáče ani jí nepodlézá, nechává diváka přiviknout si jeho stylu, který vás v dalších dílech převálcuje, znásilní a změní.

Gulliverovy cesty (2010)

Není mi jasno, zda to byl záměr ale je to pohádka pro velmi, velmi malé lidi, tedy děti. Kouzlo Jacka Blacka zmutovalo do slimáka v podpaží.

Liga nepotřebných (2013) (amatérský film)

Jsem jiný, divný, nepochopitelný, ale pro mě je tato záležitost nejen ! KULT ! ale i možnost, šance a cesta jak oživit český film. Oříšek spočívá v tom BÝTI NAD VĚCÍ!

Ghost Rider 2 (2011)

Dlouhou dobu jsem se filmu vyhýbal už pro první ,,rozpačitý,, díl a koneckonců i pro široké hodnocení na CSFD. A proč? Viděl jsem nejzáživnější Marvelovku od Punisher: War Zone, šíleného Gage, upřímnou vizi bez servítek. Kdyby takto vypadaly komixové filmy, tedy né pro 12tileté dudlíky. Kdyby každý tvůrce věděl co chce, CO A PRO KOHO točí biják jako v tomto ohnivém guláši, k čemu by byla kolonka odpad? Možná pro hodnocení přímo uživatelů, kterým už nechutná koryto perel.