Gotham (2014) (seriál) odpad!

seriál od kterého něco čekáte, né Batmana, né epické cokoliv, čekáte Gotham! Temné město, mystery atmosféru, temnotu před úsvitem, vychutnávat si kreativitu kamery, snahu tvůrců přinést svůj originální pohled, svou vizi, možná i chuť divákovi vyrazit dech.. ZAPOMEŇTE! Dobré obsazení, McKenzie opravdu dospěl...ale to ostatní je odfláknuté, trapné, rutina a především ostuda! Název Gotham slibuje podívanou a přitom je ukázkou, že v USA dnes může točit opravdu káždý, kdo si zaplatní internetový kurz RSRKH : Režisérem, snadno, rychle, k hovnu! toto je sračka roku!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Bible! Masakr! Kulervoucí šulinodrtič! Chtěli jste to nejlepší, tak tady to máte! Tom Hardy usedá na trůn a my mu vděčně nastavme řitě! Nafackujte Bayům, Marvelákům a čajíkům, že nám léta ukazovali falešné bohy a kinderbaby šulínské filmíkčky, dudlíkánky! Na toto jsem čekal hodně let!

Kung Fury (2015)

Zažil jsem opravdu špatný den. V práci dřina, poctivá, plán plníme ale to není žádná novinka. Cestou domů se mi rozsype motor, oprava Sierry, teď! Když nemaj náhradní díly ani na žiguly! No nic, synka vyzvedám z Pionýra pěškobusem, aspoň máme po cestě Korunu, teplá klobása, křen a pivo. Ale náladu mi to nezvedne. To auto bude žrát balík a tý práce, to sem dovézt až z Rakouska. V baráku potkávám souseda, vždycky něco má. ,,Hele, sousede, ten Rocky IV byl jen do půlky, pak zrnidlo a zbytek Policejní Akademie, to už známe nazpaměť a hlas toho Hejmy nic moc, zdá se mi že nestíhá, občas si domejšlí...,, Soused se usmívá a podává mi černou kazetu:,, Sem ti říkal, že si máš počkat, soudruhu. Áleee! Tohle! To je jiný zboží, horký!,, ..otáčim kazetu na stranu s jmenovkou a čtu název Kung Fury, poděkuju, usměju se a začínám se těšit. Synka do pokojíčku, ať si lepí ty svoje parníčky. Zapínám telku Grundig! Půlku ročního platu a to stálo, ale ty komančský tesly nemůžu ani vidět! Ještě video, Play, sedárna a jsem nalákanej jak moucha, to asi bude Bruce Lee nebo Šaulin, ten byl dobrej, no už znělka...hele nějakej fízl..gangy, dobrá muzika...začíná to dobře.......

Thor: Temný svět (2013)

Představitel Thora se svým talentem vesnického Otíka na steroidech a dříve nádherná, dnes v menstruační křeči N. Portman, nemůžou utáhnout 112minut zábavy. Kdyby se film točil kolem Lokiho a nespokojeného tatínka...ale né, to radši zase emzáky (zase, zase, zase přiletí emzáci..koliktrát ještě???) a to co vypotili Avengers, zde Thor zvládne sám..on je mocný..

Iron Man 3 (2013)

Jeden známej chlap jednou řekl ,,svý démony si vytváříme sami,, kdo to řekl a co to znamená, to je fuk. Řekl jsem to, protože to řekl on, takže to vlastně řekli dva známý chlapy...marvelovka pro dospělé..kdybych neviděl, neuvěřim, ROCKY III v metalovém podání. Vynikající!

Dítě číslo 44 (2015)

Chcete-li zkouknout drsnou detektivku z drsné bolševické éry s drsným policajtem, co má drsnotu tuplovanou v občance (čti Tom Hardy) jste zde správně! Chcete-li se z nudy rejpaj v nedostatcích, že ste čekali víc atd... v kaufu maj slevu na vajíčka a ramu, tak hurá na nákupy a nemelte tu ,,nechytré,,blbosti! Díky!

Chappie (2015) odpad!

Blomkamp vyrobil své první hovno a my do něj nadšeně šlápli. Tu náhle přitančí retardovaná šmoulinka se svým ninjou (čekal jsem, že je zastřelí na začátku filmu, že dostali pouze štěk, prostě vtip a poté se začnem věnovat skutečnému příběhu) no a tato průjmovitá dvojice, tento nechutný incestní pár nám to hovno ještě rozmázne do ksichtu! Díky!

Avengers: Age of Ultron (2015)

Jednoduché, sveží, obšlehnuté jak prase! Ale na prvním místě zábava, vlastně jsem za Marvelovské Universum rád, nic od něj nečekám, nepřekvapí a přece zaujme. Vyčítat můžem vlastně cokoliv (nejvíce stejnou linii jako v Iron Man 2) ale tohle není kalkulačka pro Oskary ale pro děcka a nenáročné večery. Jen by to chtělo talentovaného režiséra s ambicí a vizí a bez komplexu vykastrovaného pudla...

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Ubožáci spojte se! Aneb jak si pár youtube princátek chtělo přivydělat v TV! Ráj pro pedofily

Nezlomný (2014) odpad!

Jak si někdo s takovou předlohou mohl dovolit natočit tak nudný, lepkavě hnusný dementofilm? Nebudu někoho urážet, ani tu kokainovou negrofilku, co umí režírovat asi jako já psát recenze. Ale tak silný příběh plný lidské vůle i studu se přece nemá a nesmí točit jen pro Oscary. Kde je špetka originality? Jak by se zde zachoval Špílberg nebo Scott?? Angelina Jolie zde ukazaje, jak hnusný, antikreativní a povrchní je člověk. Třeba se ještě dočkáme dramatického remaku, ale toto zpracování je zločin prosti lidskosti, stejně jako napínací kolík nebo Japonská mentalita!