Zloba - Královna černé magie (2014) odpad!

Nedovařené fusekle s fantasy pozlátkou, to vám nesežeru! Chyba není ve scénáři, parádní atmosféře nebo skvělých hercích. Ale režisér přebral dávku koksu ředěnou toulenem a pervitinem s vietnamské tržnice! Kam tak chvátá? Kde je nějaký nóbl záběr, kvůli kterému se rád k filmu vrátim? Kdo má rád sex s délkou 4 vteřiny 388krát za sebou? Film bez citu, režisér bez talentu, to je návod jak dokolane zpussovat film! To je vono!

Vítejte v džungli (2013)

Dát si panáka, kdykoliv jsem se zasmál, tak už tady nejsem. Hodně svěží a jednoduchá záležitost. Tak mají vypadat komedie pro každou situaci. A třešnička JCVD nemá konkurenci!

Sex Tape (2014)

Dvakrát jsem se zasmál, dvě zasloužené hvězdičky. Aneb: proč má Jason Segel v každém záběru rozšířené zorničky a mini záseky? Všimli jste si toho? Mě to vysloveně sralo, 95 minut čumět na totálně vysmaženýho, přehrávajícího nicku! Diaz už taky vypadá jak přešlá přesnídávka, už to není ono. Aspoň ten styl humoru byl nevšední, ale to obsazení to je ODPAD!

Báječná léta pod psa (1997)

Já bych se pro svůj klid klidně angažoval, rozhodně to bylo lehčí než jako dnes lézti do managerských análů, kam se stojí fronty!

Úsvit planety opic (2014)

Příliš velký koláč si strůjci filmu upekly a přitom recept na papíře nebyl složitý. Děj nechápavě pokulhává a přitom má jednoduchou zápletku. Akční pasáže jsou, až na pár světlušek, průměrné, což mi v dnešní době připadá vlastně podprůměr až propadák. Rozpačitost, to ve mě při závěrečných titulcích roste. Takové pokračování jsem vidět nechtěl a první díl si zasloužil víc. Matt Reeves nevěděl, jak to natočit a já zase nevím, jestli tohle chci ještě někdy vidět a rozdělaná trilogie si už koleduje o restart.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

aneb jak Český film byl nad věcí. Geniální. Jako polévka od babičky, kterou už nikdo neuvaří.

Svítání (2009)

Spíše komorní vampire drama, Skvělý nápad a plynulé tempo. Kulervoucích scén moc není, ale finální krvavá lázeň kolem Pontiaku je fascinující. Docela mě mrzí, že nebude pokračování, jelikož první problém s upíry se vyřešil, ale z důvodu hladokrvemoru budou celá města plná mutantů a TO by stálo za to! Bohužel...

Romeo musí zemřít (2000)

Jet Li přijel do USA natočit pár kousků, odplivl si a zase hezky vrátil do bambusové chýše. Nikdo mu ale nevezme, že se zapsal a jeho filmy vám z kebule jen tak nevymlátí ani Budha. Mlátí vůbec budha lidi?

Utržený ze řetězu (2005)

Film je točen v době, kdy klasická mlátičková vybijená je naprosto OUT! A proto jsem to tenkrát tak žral i z absence, ale predevším protože je BOMBA! i dnes

Legenda o Červeném draku (1994)

šílená, ulítlá jízda. Zde vámi zjevně nepochopená kung-fu POHÁDKA. Pár nadčasových záběrů a scén a ten kinder válečník nemá konkurenci. Zasmál sem se, bavil a užíval hógofógo souboje.