Město nemrtvých (2013) odpad!

Tohle nechceš vidět! Věř mi! Pamatuju Lungrena jak ve filmu proháněl luxusní sporťáky, rozbijel italiano hřebcovi lebku, ale i přestřelku v kravíně někde v Rumonsku a nyní přibyl zážitek zombie filmu s rozpočtem mého týdenního nákupu v kaufu. Otázka tedy zní: Dočkáme se režisérské blue-ray 3D verze s neposranými záběry? NE!

Ip Man: Zrození legendy (2010) odpad!

Yip Man jak se zdá dosáhl statusu, kdy je vše dovoleno, hlavně když má pokračování a potřetí výletem do minulosti. Zde zjistíme, že jeho bratr je odmalička asimilovaný Japonský agent, v dospělosti NINJA!!!!! Takže finále je plné NINJA, katany, kukly atd...což by nebylo špatné...ale je.

Ip Man 2 (2010)

Jako pokračování je to dobré. Jako samostatný film to má trhliny jak dálnice D1, Kung Fu Rocky 4? Ale tu už tady bylo a mnohem lépe, drsně, tvrdě. Linie Obrany s Jet Li. Yip Man 2 nemá kouzlo, polévka bez chuti.

Pí a jeho život (2012)

Jestli jste hodnotili film a použili snad nějaký divx rip, uložto nebo avi, jste barbaři, ZAPOMEŇTE! Zde vedle silného příběhu hraje vizuální stránka obrovskou roli a létající rybky nebo ostrov kanibal v plném rozlišení ve 3D ve vás něco změní. První moderní podívaná, která umí předat, až se to prskám říct (čti psát), Lásku

Transformers: Zánik (2014)

Dospělý film o robotech? Tohle děti nepoberou, místy temnota, ježišmarjá ty dark wave efekty si dám jako budíka. Příběh nekompromisní a délka filmu jindy tak ubíjející je zde to co prostě žeru! Je mi 30 let a culim se, film funguje! Jestli jsem musel občas v předchozích dílech skřípat zubama, tak jen proto abych dnes mlaskal. Bay a jeho mluvící auta dospěly do Epické kuleprobíjející BIBLE!

Ip Man (2008)

Příjemná podívaná končí větou: ,,Chci bojovat s deseti,, pak se spustí tak surová bitka, že mi vypadlo jídlo z huby a už sem se plně soustředil až do finále a rád se k této opeře kdykoliv vrátím.

Muž taiči (2013) odpad!

Jestli se tímto filmem tvůrce snažil dištancovat od Matrixu a postavy Neo, povedlo se na výbornou. Nejde ani tak o zpracování, či sekavý děj, to se od béčkových mlátiček očekává nebo toleruje. Ale toho amatérského bordelu je tu na jednoho moc. Divák vše překouše, jelikož se těší na finální bitku, kde se Reeves pohybuje jak dědek s artózou a chronickou posrávačností. NEUVĚŘITELNÉ

Oculus (2013)

K chmurému podzimnímu večeru na dušičky jsem si nemohl víc přát! Velká poklona k dílu OSVÍCENÍ! Film vás psychologicky rozebere, jen jak mu to dovolíte, připomene nepříjemné noční můry, závěr vás schválně znechutí, ale pro pokračování nezbylo jiné cesty, leč podle hodnocení se nedočkám. Každý má svůj styl, jiné chutě, ale pustit si horor, s tím, že chci vidět horor, být napínán, děšen a pak nadávat a apaticky kritizovat, být nespokojen...Já si taky nepouštim Teletabís a nedávám jim odpad, protože se nechci koukat na teletabís...chápete? Proč škodíte hororu? Tomuto filmu? Nebudu sprostý, ale kdo tady dal pod 4stars je pokrytecká nula!

47 róninů (2013)

Na ambice a možnosti je to těžký průměr. Ani špatné, ale v jistých směrech dost odfláklé. Choreografie je sprostý konzum pro nevidomé blbečky KONTRA Mystika Japonska je atraktivní, neokoukaná a filmu sluší. Příběh toho chce stihnout tolik až to filmu ubližuje. Některé scény (konečně žádné harakiri, ale SEPUKA!) jsou epicky poetické a jiné (souboj s drakem) připomínají nechtěné dítě... Film je plný zkřížených mečů a to i provedením a rozpaky nezachrání ani finální obřad Bushido grupen obřízky. Zprzněný potenciál mi u takových nápadů opravdu vadí.